reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

staraczki 2013 !

he, co porabiacie?? ja idę zaraz wziąć gorącą kąpiel....mały u rodziców do soboty...po chorobie chociaż trochę wydobrzeje i od poniedziałku do przedszkola...już się za nim bardzo stęskniłam... Jak odkładam za małe ubranka, to on mówi - to dla mojego blata będzie :-pBo on chce tylko brata mieć, na nic się zdają tłumaczenia, że siostra też jest fajna, a on uparcie mówi,że siostra to dla mamy będzie ...
 
reklama
hej no odpowiadając na pytania....

bunny- ależ my byłyśmy u alergolożki....i wszystko wsio dobrze było kazała wrócić jak młoda skończy 2 lata bo wtedy najwiecej rzeczy młodych zaczyna uczulac i trzeba szczególnie uważać......

jord- mówiłam już to takie plamki czerwone a pośrodku krosteczka malutka potem to czerwone znika i zostaje krostka czerwona potem czerwone niknie i zostaje blada krosta.....próbowałam wszystkiego. Nic. ale ten zielony groszek Bunny dal mi do myślenia bo jadła wtedy zielony groszek a jak tak powiem to co znalazło sie w pampersie potem to sam groszek wiec może go nie trawi? NIe wiem

byłam wczoraj u lekarza znią i co lekarznie wprost ale na około powiedział że jesrtem przewrażliwioną matką bo on widzi kilka krostek a ztym do lekarza sie nie pedzi bo były by tłumy w przychodni..:wściekła/y: młoda ma tego najwiecej na nogach ale ale po zdjeciu rajstop miałą na nogach od nich ślady i tych krost nie było wyraźnie widać a dodatkowo mała tak sie darła że pół przychodni sie zleciało kto dziecko morduje i nawet dobrze do niej nie podszedl wiec pokazałam mu najbardziej wyraźne te na brzuchu a tam ma ich z 5. Mamy zmienić mleko dawać zyrtec i wapno i tyle obserwować i leczyć objawowo. masakra.

a i męza jjuż nie ma..... ach.
 
Diablica - dzięki za życzenia:)
mam nadzieję ,że te krostki w końcu znikną i ,że to nic poważnego.

Dziewczynki ja też Wam ,życzę duuużo miłości , spełnienia marzeń , no i pięknych różowych boboasków:):*
a ja wyniosłam śmieci i się lenie jutro idę zarobić parę groszy na promocji jogobelli zmarznę przy tych lodówach mam tam stać 10 godzin:szok:
 
kobietku kurna, ja jogobelle wspominam najgorzej!! Te lodówy przez tyle godzin :/ Ubierz się ciepło!! Mi dali tylko jakąś mega cieniutka kurteczkę... No ale na lodówach więcej zł za godz, cos za cos niestety... Ale Kochana... Kto jak kto ale Ty dasz radę :-)

Moje dzieciateczko już słodko śpi, dziś poszedł spać później bo moja mamunia wpadła na drinka z okazji dnia kobiet no to wnusio szalał z babcią. Jak zrobił jej ostatnie papa przez okno, to ledwo dopił butlę i usnął już w locie do łózeczka :-D
A ja spędziłam dziś baaardzo miły dzień :-)
I też wszystkim Wam Kochane zyczę wszystkiego co najpiekniejsze!! Żebyśmy zawsze były takie młode, piękne, gładkie i sexowne jak do tej pory!! :-D :*:*:*:*
 
he....dzień dobry....ja sie nie odzywam bo zauważyłam że jak mnie nie ma to dziewczyny piszą a jak jestem to ciiiisza...wiec uciekam....szukać kiecek na allegro.....mam 3 śluby po 2 dni.......łał 6 sukienek hehehehehe nie no ale przynajmniej 4.....i tyle samo młoda hehe
 
diablica ale głupio gadasz, ja niczego takiego nie zauwazyłam... Też bym poszła na weselisko się zabawić, zazdroszczę zabawy ale nie wydatków :-D Co tam wyszukałaś na allegro, weź się no pochwal! Przynajmniej sobie powzdycham do fajnych kiecek ;-)
 
reklama
czern.jpg a taką na ślub w kwietniu tak myślę
 
Do góry