reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

staraczki 2013 !

reklama
Najgorsze w szukaniu jest to, że wykonywałam takie a nie inne obowiązki i często słyszę, że będę się marnować na jakimś tam stanowisku. Ja z przerwami szukam już rok teraz bardzo intensywnie szukam.

Mnie na promocję nie chcą bo jestem po pierwsze za stara a po drugie sama kiedyś rekrutowałam i nadzorowałam hosstesy. I mimo że bym chciała sobie na promocjach dorobić to nie mam szans:-(
 
dziewczyny ja tylko na chwile wracam od dentysty i ide sobie poszukać miejsca do zdechnięcia.....10 plomb w tym 4 nowe reszta wymiana starych ale bolało tak samo i jedno rwanie....makabra i tylko rwanie ze znieczuleniem
 
hej:) oj znam ten ból..sama byłam w zeszłym tygodniu u dentysty...widzę też ,że coraz więcej dziewczyn wycofuje się ze staranek..:( szkoda:( ja już zaczęłam staranka i mam nadzieję,że nie zrezygnuję...też mam chwile wątpliwości..ale zobaczymy ..
 
Witajcie
jestem mało aktywną mamą, niestety... Ogólnie praca, praca, praca i wszystko z nią związane to znaczy wielki nerw doprowadza do tego, że nie mam siły wieczorem juz na nic. Dzieciaki pochorowane i w związku z tym tez więcej bieganiny. Maciek był w szpitalu, bardzo dokuczała mu astma i w koncu jeden z atakow był niebezpieczny. Milusia zakatarzona. Kursowałam między domem a Wro i w rezultacie przez tydzien nie sypiałam. Była teściowa ale nie powiem , ze mozna to nazwać pomocą.Paweł dalej na zwolnieniu bo noga jeszcze nie całkiem w porządku. Ja chyba będę musiała poszukac innej pracy jak tak dalej pójdzie bo psychicznie nie dam rady... Ogólnie lipa jak mówią nastolatki, kanał.....
Oczywiście na dodatek kasa w zaniku a rehabilitujemy sie dalej.. Ech zycie, zycie. jakaś wygrana w lotka by sie przydała bo nie wyrabiamy
Pozdrawiam was dziewczyny i ściskam
 
hej diablica, no to podniosłaś mnie na duchu:) a Ty jesteś z malutką w domku na co dzień? Ja byłam ze swoim ponad 2 lata w domu, nie powiem , było to trochę męczące ale co tam, jestem gotowa na drugie i już..dzisiaj mam wolne jeden dzień wzięłam na małego, bo też jest przeziębiony,a tak to mąż z nim jest , bo ma na popołudnie w tym tygodniu..my już dzisiaj zaczynamy staranka..
diablica masz jakiś sposób na dziewczynkę?????????????
 
Witajcie dziewczynki ja trochę ograniczam siedzenie na necie
ale jestem
Diablica- gratuluję ząbków i zazdraszczam
Kasia- trzymam kciuki za staranka
Wisieńka- skoro czujesz ,że powinnaś zmienić pracę to może faktycznie lepiej Ci będzie gdzie indziej, nam też by się przydała wygrana w tolotka
Zonqa- o to widzę ,że miałaś coś wspólnego z takimi promocjami, ja czekam na kasę z pierwszej promocji już miesiąc i puki co nie wypłacają:wściekła/y:.
Pozdrawiam i całuje :*
 
reklama
hej diablica podziwiam Cię ,że już się starasz ale pozytywnie! ja nie miałam tyle siły żeby nawet pomysleć o drugim wczesniej niz teraz - chyba byłam za wygodna..ja pracuję w branży TP, a mąż w prywatnej firmie, zarobki nie najgorsze, dlatego wiem,że dalibyśmy radę z drugim..tylko zniechęca mnie negatywne nastawienie mojej mamy, która na pewno nie będzie zadowolona.Ona to chce żebym robiła karierę i jedno dziecko mi wystarczy..ale za to teściowie super i ciągle nam pomagają przy małym jak ich potrzebujemy :) szkoda,że teciowa idzie na emeryturę dopiero za 4 lata....
kobietka
dzięki,że trzymasz kciuki!!!!!!!!! miłego wieczorku wszystkim!
 
Do góry