reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

staraczki 2013 !

reklama
Kinga to moze i mi przydałby się brac kastagnus bo mam nieregularne @!Musze przejsc sie do lekarza i porozmawiac tylko problem w tym jak ginekolog chciał mi wyrownac @ zeby był prawidłowy to zapisywał mi tabletki antykoncepcyjne i dupa bo strasznie zle reagowałam na nie miałam bole głowy i wymioty masakra!
 
Witam się czwartkowo:)
dziś ma zupkę z wczoraj więc siadłam sobie z kubkiem kawki i czytam:tak:
będę robiła popołudniu znowu te śledzie dobre bo M sobie na zagryzkę w Sylwestra zażyczył.
Pozdrawiam wszystkie dziewczynki.
 
Wczoraj mój mężuś po raz drugi wciągu 1,5 miesiąca próbował sobie obciąć palec. Czasami nie mam siły na te jego wypadki.

A sylwka spędzimy w domku raczej bo mnie coś rozbiera a młody też jeszcze do końca nie wyzdrowiał.

Popołudniu trzeba będzie zrobić jakieś zakupy sylwestrowe
 
Zonqa- ja zrobiłam zakupy wczoraj poszłam sobie na piechotkę bo nie miałam jakoś ochoty szukać miejsc parkingowych w tym tłoku , kupiłam produkty na pizze , którą robię na Sylwestra i na piersi z kurczaka z ananasem i serem zrobię sobie wszystko jutro ,a w sobotę zawożę to do szwageirki bo u niej jest impreza w tym roku , choć tak się zastanawiam czy nie lepiej pizze sobie na świeżo przygotować w sobotę i cyk do piekarnika robię dwie blachy tej pizzy.
 
Lepsza pizza na świeżo:-) Ja za bardzo nie czuje tego sylwka. Jakaś ze mnie dętka i nic mi się nie chce robić.

Jutro przyjeżdża sis wziąć ciuszki po małym więc czeka mnie przerzucanie kilku kartonów ubranek niemowlęcych, pomyśleć że niedługo i mi mogą się przydać:tak:.
 
Kurcze i mi młoda choruje chyba ją zaraziłam....choć mi już przeszło. Zazdroszczę wam planów na sylwestra już nie pamiętam kiedy gdzieś wychodziłam. Lece bo mi marudzi moje dziecie....
 
To będziesz miała trochę przebierania:tak:
masz rację lepsza pizza na świeżo dlatego zrobię ją na miejscu u szwagierki i upieczemy akurat na wieczór:tak:
 
reklama
Do góry