reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

staraczki 2013 !

reklama
kastagnus reguluje cykle (dla tych co mają nieregularne) i ułatwia zajście w ciążę. kilku dziewczynom z bb pomogł :tak: tak wiec ponieważ i moje cykle są różne to zacznę łykać a może akurat i nam pomoże. tylko nie należy go brać dłużej niż 4cykle.. potem trzeba zrobić sobie przerwę... najlepiej zapytać ginekologa.
 
Jord już tęsknię !

Diablica mam rozumieć ze Iza nie będzie mieć rodzeństwa?

A ja sobie wymyśliłam ze na początku będę chodzić do dwóch lekarzy. Prywatnie i na NFZ . Na narodowy fundusz po to by sepic skierowania. Dziewczyny mi podpowiedziały ze mogę dostać na odczyn wassermana (czy jakoś tak) i toksoplazmoze no i podstawowe. Ciekawe co jeszcze.
 
Bunny-dobra taktyka:)ja też tak planuję robić ciągnąć dwie sroki za ogon , zawsze taniej wychodzi robić badania na nfz a np usg u lekarza prywatnie.
 
Kinga- ja zgłosiłam się do endokrynologa , i powiedziałam ,że mam problemy z hormonami i położył mnie na dwa dni do szpitala na badania i zbadali mi estradiol, prolaktynę, progesteron, i inne hormony może też się wybierz do endokrynologa i zapytaj czy hormony mogą mieć z tym związek bo ja miałam właśnie za wysoką prolaktynę ,a rosła mi od leków , teraz mam zmienione i odpukać już dwie @ miałam o czasie.
 
Kinga- ja zgłosiłam się do endokrynologa , i powiedziałam ,że mam problemy z hormonami i położył mnie na dwa dni do szpitala na badania i zbadali mi estradiol, prolaktynę, progesteron, i inne hormony może też się wybierz do endokrynologa i zapytaj czy hormony mogą mieć z tym związek bo ja miałam właśnie za wysoką prolaktynę ,a rosła mi od leków , teraz mam zmienione i odpukać już dwie @ miałam o czasie.
dziekuje Ci.. dowiem się i pewnie wybiore do specjalisty. Chce porządnie wziasc sie za te drugie dziecie.
wszyscho musi być sii :cool2:
 
reklama
Do góry