reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

staraczki 2013 !

Kamea witaj:) oj nie jesteś na pewno stara! :-p a tak wogóle to ważniejsze jak się czujesz duchem a nie ciałem:tak:
Może jednak zdecydujesz i wcześniej zaczniecie staranka....

Ja już od 7 nie śpie. spacer z psem zaliczyłam jak co dzień o tej porze:]
teraz popijam kawkę. Syn jeszcze śpi. za dobrze ma.. Od poniedziałku mu się skończy i bedzie wstawał rano do zerówki.

mnie już brzuch ćmi wiec @ tuż tuż... :)
 
reklama
Witam się piątkowo dziś piątek tygodnia koniec i początek:-)
Ja mam na dziś ambitny plan zrobić kotlety z piersi kurczaka z ananasem i serem żółtym na jutrzejszego Sylwestra , a jutro u szwagierki robię pizzę, namoczyłam już kuraka zaraz biorę się do pracy.
Pozdrawiam wszystkie dziewczynki
Kamea- fajnie ,że jesteś.
Kinga - muszę wypróbować te Twoje śledzie:-p
 
Phoenix wszystko się zgadza tylko może się tak zdażyć że dojdzie do wtórnego zakażenia. A to jest bardzo groźne dla dzieciaczka nie dla mnie. Dziś byłam u ginka i zlecił CMV I taxo bo pomimo jedzenia owoców prosto z drzewka to jeszcze tego nie przechorowałam:D

Co do prowadzenia ciąży na NFZ to tak źle nie jest poprzednią prowadziłam na NFZ i tą też mam zamiar tak prowadzić.

A co rozumiecie przez ponadstandardowe badania w ciąży lub przed??
 
Ostatnia edycja:
Ponadstandardowe jest np- zespół antyfosfolipidowy , tego nie refundują refundują dopiero po 3 poronieniach ,a ja nie chcę czekać do 3 razy sztuka , bo już raz poroniłam i wolę dmuchać na zimne, robiłam też wymazy na chlamydię, ureoplasmę, mykoplasmę na własną kieszeń ,ale się opłaciło bo wykryliśmy prawdopodobną przyczynę mojego poronienia ,a była to ureoplasma.

ja korzystam już z okazji i życzę Wam:

W tym Nowym Roku spełnienia marzeń i samych uśmiechów na twarzach , szczęśliwego zafasolkowania i porodu , aby wszystkie wasze plany się spełniły i abyście były szczęśliwe , no i zdrówka dla Waszych pociech ,aby rosły zdrowo:tak:
 
witam was

kobietka widzę że chyba lubisz gotować co? :)) Ja przyznam szczerze że sprawia mi to przyjemność a jeszcze wiekszą jedzenie! :D i to że smakuje.
Miłego wieczoru piątkowego wam życzę
Jutro raczej mnie nie bedzie bo mam plan na cały dzień od rańca do nocy:-)
Do południa bede buszowała po sklepach bo mam w planie kupna nowego notebooka:]
 
Kinga - oj tak lubię gotować, wiadomo czasem mam lenia ,ale ogólnie sprawia mi to przyjemność i jedzenie też dzisiaj się nawąchałam ,że hej a spróbuję dopiero jutro na Sylwestra:-).
To przyjemnego buszowania na mieście życzę.
Mnie też jutro może nie być bo wyjeżdżamy na Sylwestra ,a o której dokładnie to nie wiem
:no:.
 
Kobietka tu się zgadzam, że jeśli w grę wchodzą poronienia to lekarzom nie chce się szukać przyczyny. I warto zrobić sobie wszelkie badania, które mogą wskazać takową przyczynę.

Ja sama miałam podejrzenie zespołu antyfosfolipidowego, który uniemożliwiał w moim przypadku jakąkolwiek ciąże, a wyszło to wszystko przez przypadek. Przeżyłam okropne trzy miesiące w ciągu których okazało się że nie ma przeszkód by starać się o dziecko a ulga była wielka.

Dziś gin wypytam się o wszystko: o choroby jakie miałam, czy były problemy z zajściem w ciąże, jak przebiegała sama ciąża i czy coś działo się z dzieckiem po porodzie. Więc wydaje mi się że ok. Dał skierowanie na CMV i taxo by wykluczyć świeżą chorobę. Więc jestem zadowolona.
 
Zonqa- dokładnie mi lekarz powiedział ,że to była infekcja (miałam gorączkę niewiadomego pochodzenia) i przypadek, ale mi to nie dawało spokoju , dlatego poszłam do innego lekarz i mu mówię o tym i pytałam jakie badania powinnam zrobić na co on do mnie ,że skoro infekcja to warto by było zrobićte patogeny czyli tą chlamydię itd bo to są częste przyczyny infekcji w ciąży no i wyszła ureoplasma, a jeśli chodzi o zespół antyfosfolipidowy to moja babcia ma problemy z krzepliwością krwi i dlatego chcę się przebadać pod tym kontem, wtedy bierze się chyba zastrzyki cleaxen jak wyjdzie ten zespół.
 
reklama
Czesc :-)

Maz pojechal do sklepu wiec znalazlam chwile na bb,zameldowac ze jestem z Wami , po Nowym Roku bedzie mnie wiecej ;-)

Bunny to kciuki zaciskam i czekam do srody na dobre wiesci z wizyty :tak:


Przepraszam ze nie nadrobie ale teraz jak najwiecej czasu spedzam z rodzinka,buziaki :**
 
Do góry