reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

staraczki 2013 !

reklama
Kinga- a w jakiej zalewie?
Ja robię tak smażę cebulkę , potem przekładam do garnka dodaje koncentrat pomidorowy , ziele angielskie, liść laurowy , cukier, ocet i pieprz pichcę to razem na słabym ogniu , studzę i przekładam ze śledziami:-pwidzę ,że też lubisz śledzie
:tak:
 
a mi dziecię wstało o 20 więc będzie nocne szleństwo. Sylwestrem tak się nie przejmuję dzień jak codzień....

dziewczyny a czy któryś z waszych mężów albo ktoś z rodziny wyjechał gdzieś za granicę do pracy?
 
Kinga- a w jakiej zalewie?
Ja robię tak smażę cebulkę , potem przekładam do garnka dodaje koncentrat pomidorowy , ziele angielskie, liść laurowy , cukier, ocet i pieprz pichcę to razem na słabym ogniu , studzę i przekładam ze śledziami:-pwidzę ,że też lubisz śledzie
:tak:

ja robię śledzie w konserwie

kupuję kg płatów śledziowych dodaję wode olej ocet cukier wegete i koncentrat pomidorowy.. potem to zagotuje i wlewam do tych śledzi ułożonych wczesniej z cebulą (pokrojoną w talarki) i jeszcze przez 10min gotuję i wkładam w słoje :)
Bardzo lubię śledzie... :tak:
 
Diablica zdrowka dla małej. Jeden z moich szwagrów pracuje w niemczech i mieszka, a co?

Jord a powiedz czy ten stolik ma ostre kanty? Bo ktoś mi powiedział ze dziecko może sobie zrobić o nie krzywde i już sama nie wiem czy kupować
 
ten stoliczek ma ostre kanty... ale dziecka nie uchronisz przed wszystkim to raz a dwa są jeszcze w ikei inne stoliki bardziej zaokrąglone mają rogi i są całe plastikowe wiec może na taki się zdecyduj jeżeli tak się obawiasz.
:blink:
 
zonqa - jak masz IgG dodatnie to masz już przechorowaną cytomegalię, więc jako tako wcale już nie musisz się badać na nią, w sumie nigdy :-) IgG to są te przeciwciała, które pozostały po przechorowaniu/zaszczepieniu, komórki pamięci pamiętaja jak je wytworzyć więc jak tylko wirus pojawi się to od razu zostanie zwalczony. Ja mam odwrotną sytuację niz Ty: cytomegalie mam ujemną, za to toxo już mam za sobą ;-) Swoją drogą nie dziwi mnie to że toxo przechorowałam (w sumie jak większość populacji ;-)), bo nigdy nie moge sie powstrzymac przed "spróbowaniem" róznistych owoców zaraz po kupieniu :-D

bunny - zostań z nami jak najdłużej, w końcu jestes taką jaskółką zwiastującą nam dobre czasy ciąży ;-) A co do ginekologa - nie nastawiaj się, że na NFZ zleci Ci duzo badań, zazwyczaj ograniczają się do tych podstawowych (mocz, morfologia), bo niestety za badania placówka płaci sama, kontrakt z NFZem ni hu na rózne wymyslne badania by nie starczył :dry: A co do stolika jak ktoś juz pisał: jak boisz sie kantów to kup mamuta :-) My nigdy kantów nie zabezpieczalismy, ale Staszko jest raczej z tych dzieci-kotów: zawsze ląduje na cztery łapy ;-)
 
reklama
Cześc dziewczęta. Strasznie długo mnie nie było. Przepraszam, ale z czasem miałam krucho.
Bunny ogromneee gratuuuulacje!!!!:-):-):-):-) Mocno trzymam kciuki i Cieszę się jak szalona i .... też bym chciała już. Ustaliliśmy, że staranka zaczniemy w czerwcu, chociaż mężulek ciagle mi zagaduje, że chciałby już... A ja durna ciągle myśle o pracy, czy nie lepiej byłoby poczekać do jesieni albo nawet zimy... Nie wiem, nie wiem nie wiem... Co głupie czasy...:-(
Jord mam nadzieje, że malutka już lepiej.
Witam też nowe koleżanki :)
My na sylwka idziemy do znajomych, ale tak szczerze to zbytnio mi się nie chce... wolałabym posiedzieć w domu, w spokoju, którego ciągle mi brakuje:dry: To już chyba starość:-D
 
Do góry