reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

staraczki 2013 !

phoenix zdrówka życzę!!!!

Ja już na siniszu mojej choroby, cierpiałam mocno bo dopadło mnie zapalenie zatok. Syn trzeci tydzień w domu siedzi bo mial zapelenie płuc... tak wiec u nas nieciekawie było ale daliśmy rade i od Nowego roku mam nadzieje że już bedzie ok! oby lepiej.

Witam,

jestem już mamą 2 letniego chłopca, w święta postanowiliśmy z mężem postarać się o drugie dziecko. Starania zaczynamy w lutym. Trzymajcie kciuki by starania były owocne

POWODZENIA :-) Bede trzymała i ja kciuki :tak:
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
reklama
Zonqa ja mam rodzinke co prawda nie w Kobylce ale w Zielonce,Wolominie,i Zabkach wiec calkiem niedalekie okolice ;-)


Jord no masz racje az trudno uwierzyc ze ta mala istotka przeszla tyle co niejeden dorosly a przeciez ma dopiero roczek :zawstydzona/y:
Phoenix zdrowka ;-)
 
Jord suwaczek cudny piękny przepiękny. Zwłaszcza ze odlicza dni do urodzin mojego skarba

Pheonix zdrówka. No widzisz takiego newsa przegapiłaś musisz nas częściej odwiedzać .

Kinga witam Cię. Gdzieś Cię już spotkałam bo nick kojarzę. Zerówka dla Ciebie i synka.

Nie wiem kiedy iść do lekarza. 5 tydzień to nie za wcześnie? Ale z drugiej strony może dostanę coś na podtrzymanie.

Jord nie bierz kawałek tylko od razu cały mózg. Przestawisz myśli męża i oddasz.
 
bunny to ty juz w ciazy jestes?? :) wcześniej zaczeliście ? :blink: Gratuluję serdecznie!!!!! nie wiedziałam. uważaj na siebie i trzymam kciuki za wizytę u ginekologa, mysle że nie jest za wcześnie:) ja bym poszła...

Dziewczynki miłego dnia
Ja dziś sama w domku z synem i psem do 16. Potem nie wiem jak bedzie..
Musze sobie dzień zorganizować jakoś. MOże koleżankę zaproszę na kawkę.

A na sylwestra macie już plany???
 
Witam

my jednak starania zaczynamy od kwietna:-D więc mamusią planuje zastać w 2013. Synuś z października, mężuś z listopada a grudzień to prezenty i sylwek więc nie będę dzieciaczka krzywdzić:tak:

Edyta też mam rodzinkę w tych miejscowościach.

U nas święta minęły pod znakiem choroby młodego niby już ma tylko kaszel ale strasznie się męczy. Mam nadzieje że do jutra mu się poprawi bo innaczej kolejna wizyta u lekarza.

5 tyg to myślę, że to odpowiedni czas by pójść do ginka. A zobaczyć takiego małego bąbelka to bezcenne:-)
 
Kinga dziękuję. Życie za nas zdecydowało i Mikołaj postanowił przynieś nam pod choinkę prawdziwa niespodziankę.

Dziewczyny nic mi nie chce. Wstawiłam kapustę na bigos i mam dosyć. Len jak nic.

Nie mogę sie doczekać wizyty. Chce ta moja kruszynkę zobaczyć. Zaraz zadzwonię i sie umówię na wizytę.
 
A u nas będzie to wyglądało tak.. czekam teraz na @ powinnam dostać 1go i zaraz jak mi się okres skończy zaczynamy działać! :tak: już od stycznia! :-p jesteśmy zdecydowani. Teściowa w świeta powiedziała że marzy o przyszłej Gwiazdce aby była jeszcze wnusia albo i wnusio obojętnie :-) Syna mamy z grudnia co prawda i wolałabym rodzić albo wcześniej albo później no ale co ma być to będzie! ;-)
 
reklama
Zonqa witam :)

Zycze duzo zdrowka dla wszystkich chorowitych dziewczyn:)
Bunny zmykaj jak najszybciej do lekarza wtedy nie bedzie sie martwic ze cos jest nie tak !

Wczoraj pobigałam troszke za sukinka na sylwestra bo stwierdziła ze tą co mam w domku to jest juz taka sobie!No i wybrałam 2 ale trudno mi sie zdecydowac ktora kupic:)
 
Do góry