reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

staraczki 2013 !

Jord- zdrówka dla małej:tak:
Bunny- tak się cieszę :-)nawet nie wiesz jak:)
My wczoraj wieczorem wróciliśmy od rodzinki , mój M był grzeczny ,ale szwagrowie moi to sobie dali nieźle jak odjeżdżaliśmy to padli i spali jak zabici, a teściu sobie coś tam marudził pod nosem ogólnie Święta oblali ,że hej aż się boję co będzie w Sylwestra , a i z teściową nie było źle postanowiłam jej pomóc i była zadowolona ze mnie (szok:szok:)no cóż Święta to taki czas ,że każdy każdemu życzliwszy się robi może tak zostanie na cały rok.
Pozdrawiam wszystkie dziewczynki.
 
reklama
Witam,

jestem już mamą 2 letniego chłopca, w święta postanowiliśmy z mężem postarać się o drugie dziecko. Starania zaczynamy w lutym. Trzymajcie kciuki by starania były owocne
 
Zonqa- witaj kochana , ja mocno będę trzymała kciuki :)witaj w naszej poczekalni ja czekam ze starankami do roku 2013 i chętnie do tego czasu będę kibicowała.Mam nadzieję ,że z nami zostaniesz i wpiszesz się do listy staraczek.
Dziewczyny no właśnie jest już jakaś lista kto kiedy? bo to już wchodzimy w 2012 roku jupi:)
 
wpadlam na chwilke ,musze odsapnac :tak:


Zonqa witaj widze ze jestes z Kobylki czy z tej pod Wawa ??

Kobietka co do listy to nie wiem moze maja dziewczyny na zamknietym,ale tego nie wiem :no: ja moge powiedziec ze staranka zaczelabym od razu ale jeszcze nie moge :unsure:

O obudzil sie moj krolewicz tak wiec po odpoczynku :eek: no ta ja uciekam papa
 
Zonqa witamy.

Jord dzięki. Stwierdziłam ze młodemu kupię 2 krzesełka w końcu już nie długo będzie miał towarzystwo do zabawy. Niestety komp mi sie zespół i nie mogę zamówić :mad:. A zanim go naprawia to ja sobie laptopa kupię. Może koleżanka mi zamówi . W każdym razie dokładac kasy nie muszę bo była ciocia z spóźnionym prezentem w postaci kasy.


Diablica Wisienka już po świętach gdzie Wy?
 
reklama
Jordgubbe - no to może Twój M chce spotkać się z moim M? Bo kurcze u mnie jest ciągła propaganda "jak to dobrze by było, jak bysmy zaczeli sie starać juz teraz" :rolleyes2: No dosłownie jakby cwaniak nie pamietał, że WSPÓLNIE ustaliliśmy, że możemy zacząć się starać od kwietnia i ani dnia wczesniej (wszystko zalezało od mojej pracy a co za tym idzie bezpieczeństwa dla maleństwa w brzuchu).. A co do Izby Przyjęć to współczuję!

Bunny
- no znając moje mozliwości to przegapiłabym tę informację tutaj (na szczęście zobaczyłam na zamkniętym gdzie to razem jesteśmy, no i Tobie jednak sie uda zostac mamusią 2012 ;-)): GRATULACJE! Nie ma co sie stresować, trzeba wierzyć, że kruszynka będzie z Wami do września w brzuszku, a potem już poza :-D Strasznie Ci zazdroszczę! Mój M miał okazję, zeby wrzucic mi kolejny kamień do mojego ogródka: WSZYSCY u nas w rodzinie staraja sie o kolejne dzieci! No szykuje sie kolejny wyz demograficzny jak nic! :cool2:

Nawet Wam życzeń nie złożyłam, ale sama nie wiem jak to sie porobiło, że dostałam 'pilny' telefon wieczorem w piątek i wylądowałam (nie było to planowane) w pracy, tak ze do domu wróciłam nad ranem w sobotę :dry: Wtedy tylko szybkie pakowanko i pojechaliśmy na Świeta, a wróciłam własnie przed chwilą, w sumie całkiem wypoczeta, poza tym, ze chora ;-) No i L4 mam, póki co 1 dzień, pewnie jeszcze jutro, a potem się zobaczy :-)

Mam nadzieje, ze i u Was Święta minęły super! (no i szkoda, ze minęły ;-))
 
Ostatnia edycja:
Do góry