reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Staraczki - 2 połowa 2019

Oprócz zmęczenia ale zwalam to jesienne przesilenie, i dziwnego uczucia że mnie mdli to nic. [emoji3526] Cichutka nadzieję mam na II [emoji3526][emoji3526]
Oby to było maleństwo :)
ja mam dziwne uczucie jakby przekrwienia w nosie? (nie wiem czy to możliwe) i ogólnie bola plecy brzuch szyjka hmm i mam lekko podbarwiony krwią śluz... Dużo tego aż się martwię że to na mega okres...
 
reklama
Oj, oby to bylo na II kreseczki [emoji3526]

Ja nigdy nie miałam tak przed @ żeby był śluz z krwią, czy żeby sam okres rozkręca się plamieniem mnie bucgs i tyle.

Mam nadzieję że u Ciebie to na zmiany związane z ciąża [emoji3526][emoji3526]
Oby to było maleństwo :)
ja mam dziwne uczucie jakby przekrwienia w nosie? (nie wiem czy to możliwe) i ogólnie bola plecy brzuch szyjka hmm i mam lekko podbarwiony krwią śluz... Dużo tego aż się martwię że to na mega okres...
 
Ja biorę bromergon 1/2 Tab teraz kazala mi brać co drugi -trzeci dzień 1/2 Tab żeby nie zabijać estradiolu.
Powiedziała że jak nie zajde A przyjdzie nowy cykl to mam wrócić do 1/2 Co dzień do owulacji potem zmniejszać
Od wczoraj docelowa dawka 2 tabletki dziennie zaczynałam od cwiartki. Podobno mam brac do momentu zajscia w ciaze
 
reklama
Do góry