reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki - 2 połowa 2019

reklama
Witam sie w poniedziałek :)
Nadal z wysoka temperatura i 4 dniowym opoznieniem malpiszona.

Ktora testuje?? :)
Hej hej, ja myślałam, że może Ty nam dziś napiszesz dobre wieści ;) u mnie samopoczucie od kilku dni słabe, od wczoraj czuje się jakby mnie coś rozkładało i jakbym miała gorączke, czasami robi mi się słabo, jakieś zawroty. Nigdy tak nie miałam przed @, która powinna się zjawić chyba 30.
 
Ale wiesz u mnie tak było u ciebie może być zupełnie inaczej. Powiem Ci szczerze ze jak dostałam okres to w czasie @ miałam wszystkie objawi ciąży. Bolały jajniki , było mi niedobrze itp także u Ciebie jeszcze nic straconego . Ja objawy w dwóch ciążach mailem zupełnie inne. Pierwsza to strasznie mnie piersi bolały ( jak to przed okresem ale bardziej ) a w drugiej zupełnie bez objawów. Trzecia ciąża która straciłam to tez zupełnie brak objawów a może były tylko ze ja karmiłam syna piersią ( miał wtedy 10 m i to karmiłam dość intensywnie ) i może były objawi ale nie brałam ich pod uwagę . Karmiła bym dalej ale lekarz kazał przestać karmić bo miał nadzieje ze może się uda uratować ciąże ale niestety się nie udało no i staramy się dalej - od poronienia minęły 3 cykle i na razie nic. A staramy Się o 3 dziecko tak od stycznia jak dostałam pierwszy & po porodzie.
ja to mam wogóle mam długie cykle ok 32-35dni plus plamienia śródcykliczne itp te starania mi się tym bardziej mega dłużą... o to świetnie że masz juz pociechy :) a kiedy masz @?
 
Hej dziewczyny [emoji8] chwilkę nie pisałam ale czytam Was codziennie i kibicuje [emoji179] ja jestem aktualnie w 11 dniu cyklu jutro idę do ginekologa na przegląd [emoji23] niech sprawdzi czy wszystko ok może da jakiś progesteron. Zobaczymy co powie. Dam Wam znać [emoji8][emoji8][emoji8]
 
Hej dziewczyny [emoji8] chwilkę nie pisałam ale czytam Was codziennie i kibicuje [emoji179] ja jestem aktualnie w 11 dniu cyklu jutro idę do ginekologa na przegląd [emoji23] niech sprawdzi czy wszystko ok może da jakiś progesteron. Zobaczymy co powie. Dam Wam znać [emoji8][emoji8][emoji8]
Hej :-D ja 13 dc. Pierwszy mój cykl z testami owu, jakoś wcześniej nie mogłam się do nich przekonac. Ale skoro od roku nic to może ta metoda coś da :p

Ja ostatnio na przeglądzie byłam we wrześniu i niby wszystko ok
 
reklama
Do góry