reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Staraczki - 2 połowa 2019

Poza tym skoro powiedziala ze na 80% jest wszystko ok to nie martw sie, chociaż wiem ze ciężko jest to zrobić. Ja dopoki mie zobaczyłam swojego synka i mimo ze lekarze mowili ze jest ok to i tak czulam strach zw cos moze byc zle. Moze idz do innego ginekologa ktory ma dobra opinie w twoje okolicy?
 
reklama
Dziewczyny, sama nie wiem co mam robic. Bylam dzis u lekarza, pamietacie moj przypadek? na usg lekarz nfz zmierzyl ludka- 5,8cm, nt- 1,9 a nie mogl okreslic kosci nosowej, jak powiedzial, nie ze nie ma czy jest tylko w zwiazku ze zlym usg jak powiedzial nie moze ocenic... Dzis ten u ktorego bylam, ktory tez prywatnie robi na tym sprzecie powiedzial, ze on zawsze widzi. Ale powiedzial, ze biorac pod uwage nt, to ze wszystkie narzady sa ok, zobaczyl zdjecia to powiedzial, ze on daje 80% ze jest wszystko ok. I teraz pytanie, moge isc do lekarki na usg prywatnie ale dopiero w srode, to bedzie 13+5 wg aplikacji. Czy to nie za pozno? Calas mam w glowie, ze on nie mogl okreslic tej kosci, pytalam ze 3 razy czy nie widzi a on ze nie mowi, ze nie ma tylko ze nie moze okreslic... aaa
Kochana idź na porządne USG. A lekarz który robi takie badanie powinien mieć dobry sprzęt aby mamusie nie musiały stresować się, że coś jest nie tak.
 
Poza tym skoro powiedziala ze na 80% jest wszystko ok to nie martw sie, chociaż wiem ze ciężko jest to zrobić. Ja dopoki mie zobaczyłam swojego synka i mimo ze lekarze mowili ze jest ok to i tak czulam strach zw cos moze byc zle. Moze idz do innego ginekologa ktory ma dobra opinie w twoje okolicy?
ten ma.dobre, tylko na nfz i on nie robi usg na nfz tylko kieruje i tamten dziwny. Nie wiem sama...
 
ale ja mam dzis 13+0, a w srode bede juz miala 13+6. Ten u ktorego bylam.dzis mowi, ze juz za pozno

To jakiś gamoń chyba... ja o pierwszej ciąży dowiedziałam się w 9 tygodniu ponieważ implantację uznałam za skapy okres i lekarz od razu mowil mi o tych badaniach... musisz znalezc dobrego lekarza z dobrym aparatem, będzie pewnie kosztowac troche wizyta ale dla malenstwa wszystko
 
Nie w żadnym wypadku :) ale aż dostałam palpitacji serca, komplementy wale a tu zostałam zgaszona [emoji2368][emoji23] wolałam przeprosić w sumie na tym forum mamy się wspierać i czegoś dowiedzieć [emoji3526]
Jeszcze raz przepraszam. Mogę się odwdzięczyć wiedzą. Jeśli będziesz chciała się czegoś dowiedzieć to pisz śmiało. Jeśli będę umiała to doradcze pomogę.
 
reklama
Do góry