reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki - 2 połowa 2019

He he no trzeba tak zrobić, tylko czy się uda, bo wiadomo praca, ja wychodzę o 7 to mój jeszcze śpika,bo pracuje do późna w nocy, ale napewno go wymęcze jakoś, on lubi takie pobudki hihihi....
Mój też uwielbia tylko ja nienawidzę tych porannych starań hahaha No ale czego się nie robi dla dziecka hahaha
 
reklama
Hej, witam Was wszystkie:)
Dołączam do grona staraczek. Od jakiegoś czasu czytam to forum, nie sądziłam, że założę konto, ale jednak się zdecydowałam.
Myślałam że zajście w ciążę jest dużo prostsze.. ;)
W zbliżającym się cyklu pierwszy raz będę brać clo.

Witaj :*
Napisz coś więcej o siebie:) od jak dawna się starasz?
 
A powiedz jakie objawy zauważyłaś u siebie do tej pory? Piersi bolą czy jeszcze nie? Brzuch ciągnie? Jajniki kłują? Czy cokolwiek [emoji179][emoji179][emoji7][emoji7][emoji7]
Dzięki dziewczyny za gratulacje :) betę już zrobiłam, w sumie mąż mnie namówił żeby dzisiaj jechać, a że mamy niedaleko laboratorium całodobowe to tylko czekać do wieczora na wyniki.
 
Witaj :*
Napisz coś więcej o siebie:) od jak dawna się starasz?

Od lipca tego roku, dostałam luteinę i miositogyn, potem okazało się, że mam cykle bezowulacyjne i przez to też są bardzo krótkie. Dlatego teraz dostałam clo. Wydaj mi się, że to całkiem szybka reakcja ze strony mojej ginekolog, że po 3 miesiącach podjęła taką decyzję, ale to chyba dobrze:)
Widziałam drugi wątek poświęcony clo, więc chyba go bardziej przejrzę.
 
A powiedz jakie objawy zauważyłaś u siebie do tej pory? Piersi bolą czy jeszcze nie? Brzuch ciągnie? Jajniki kłują? Czy cokolwiek [emoji179][emoji179][emoji7][emoji7][emoji7]
Szczerze ? Tak na prawdę to nic. Może trochę pełniejsze piersi mam ale nie bolą. Dzisiaj mnie trochę kłuje raz z lewej raz z prawej, ale tak na prawdę gdybym się nie starała zajść w ciążę, to bym nawet do głowy nie brała. Czuje się całkiem normalnie tyle że przeziębiona jestem.
 
Dziewczyny, druga kreska na pokładzie. Widoczna, blada bo blada ale widoczna gołym okiem. Jutro wybieram się na betę! Nie mogę uwierzyć chyba jednak się udało. Dobija mnie jedynie to że jestem przeziębiona i tak na prawdę to nie mogę za bardzo na to przeziębienie niczego wziąć.
Gratuluję i życzę zdrówka, ciepelka dla Was. Buziaki :)
 
Od lipca tego roku, dostałam luteinę i miositogyn, potem okazało się, że mam cykle bezowulacyjne i przez to też są bardzo krótkie. Dlatego teraz dostałam clo. Wydaj mi się, że to całkiem szybka reakcja ze strony mojej ginekolog, że po 3 miesiącach podjęła taką decyzję, ale to chyba dobrze:)
Widziałam drugi wątek poświęcony clo, więc chyba go bardziej przejrzę.

Również kilka cykli byłam stymulowana clo. Na mnie działała większa dawka tzn dopiero 2 tabletki. Zwykle miałam po nim dwa pecherzyki...być może przez duża dawkę tego leku dopadły mnie skutki uboczne w postaci braku śluzu i cienkie endometrium. Ale są dziewczyny którym się udało na tym leku i to już w pierwszym cyklu.
Lekarka szybko zareagowała, ale to dobrze :) po co czekać na naturalna owulacje jak można skutecznie działać :)
 
reklama
Dzień dobry wszystkim. Mnie @ jednak nie zawiódł i przyszedł o czasie . No nic trzeba za kilka dni znów stanąć do tej nierównej walki :)
Karo jestem dziś z Tobą i w Twoich butach:(

7.30 poszłam do WC, idealnie w tym czasie poczułam ból podbrzusza jaki towarzyszy @ no i poplyneło, jak z kranu. Niestety w moim przypadku "chcę" nie oznacza "mogę" .... Cały poranek rozmawialiśmy z mężem i co dalej będzie i chyba czas pogodzić się z faktem że nie wyszło.... I szanse mamy bardzo nikłe a mój ból po każdej porażce wykańcza...

Powodzenia dla wszystkich!
 
Do góry