reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki - 2 połowa 2019

Muszę się pożalić że denerwuje i stresuje i wykańcza mnie psychicznie moja praca.... Jak uda mi się zajść w ciążę to od razu chce iść na L4 bo inaczej chyba w wariatkowie wyląduje...
 
reklama
Muszę się pożalić że denerwuje i stresuje i wykańcza mnie psychicznie moja praca.... Jak uda mi się zajść w ciążę to od razu chce iść na L4 bo inaczej chyba w wariatkowie wyląduje...
kochana miałam tak z moją pracą, nie warto... Leć na l4 odrazu jak będzie czas. Dbaj o siebie.
 
Hej Dziewczyny, podłączę się do Was, dobrze? Dziś testowałam, 27dc (cykle 28-29) i znów jedna kreska, powyłam się i czuję, że muszę gdzieś przysiąść, gdzie mnie ktoś zrozumie, bo ani rodzina nie wie o staraniach, znajomi też, a mąż zbyt zabiegany, z kłopotami w pracy i zbyt zestresowany, żeby jeszcze wymagać od niego wsparcia
 
odebralam wyniki
Screenshot_20190827-173738_Drive.jpeg
 
potwierdzonre, ale mam te brazowe plamienia, wiec robie pojutrze jeszcze raz i zobacze przyrost
Ty idź szybciutko do lekarza, ja bym tego nie bagatelizowała!
A swoją droga kiedy miałaś dostać @? Kiedy miałaś owu? I kiedy robiłaś pierwszy test - o ile dobrze pamietam to pierwszy tez był z delikatna kreseczka?
Jak się głowie choć obiecałam nie nastawiać ze może i mnie się jednak udało (@ dalej brak). Ale z drugiej strony przed tabsami anty tez miałam bardzo nieregularne cykle - w granicach 30-40d wiec może to wszystko po prostu wraca do normy :realmad:
Ostatnie opakowanie skończyłam z końcem maja/początek czerwca - jakoś tak..
 
reklama
Ty idź szybciutko do lekarza, ja bym tego nie bagatelizowała!
A swoją droga kiedy miałaś dostać @? Kiedy miałaś owu? I kiedy robiłaś pierwszy test - o ile dobrze pamietam to pierwszy tez był z delikatna kreseczka?
Jak się głowie choć obiecałam nie nastawiać ze może i mnie się jednak udało (@ dalej brak). Ale z drugiej strony przed tabsami anty tez miałam bardzo nieregularne cykle - w granicach 30-40d wiec może to wszystko po prostu wraca do normy :realmad:
Ostatnie opakowanie skończyłam z końcem maja/początek czerwca - jakoś tak..

dostac mialam 3-4 dni temu. Pierwszy test robilam 2 dni orzed terminem i wyszedl dosyc ladnie ale to byl czuly z rosmana. Zrobilam w dniu spodziewanej @ pink testa i wyszlo bladziej ale wieczorny mocz. Beta z dzis ponad 1000 ale zobacze czy bedzie przyrost. Ale jak narazie to chyba ladnie uroslo
 
Do góry