reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki - 2 połowa 2019

my jesteśmy 2 miesiące po ślubie, staramy się od kwietnia... Wszędzie gdzie się nie obejrzę pytania "kiedy dziecko" - chyba tylko moi rodzice nie pytają. Po naszej podróży poślubnej teściu stwierdził że "on już odlicza". Wszyscy dookoła rodzą, wszyscy pytają, a my lipa :( Zawsze marzyłam o dzieciach... Czuję się mega bezużyteczna.
Strasznie to niekulturalne, przykre i ogólnie słabe pytać kobietę 'kiedy dziecko' przecież brak dzieci czy ciąży w wielu przypadkach to nie jest wybór a ludzka tragedia. Może olej takie osoby, które cię stresujące takimi pytaniami i powiedz wprost że nie życzysz sobie...
A kilka miesięcy starań to jeszcze nie czas na dolowanie. Często stres i praca inne okoliczności odwlekaja zajście w ciążę. Taka jest natura. Trzymam kciuki za Ciebie i powodzenia. A głupim gadanie się nie przejmuj, napewno wswoim czasie będziesz mamą
 
reklama
Ja też w oczekiwaniu na owu. Tyle dobrze, że u mnie okres jest krótki bo tylko 4 dni. Myślę, że już w sobotę zaczniemy starania. Oby tym razem się udało. Mam tak paskudne przeziębienie, nos zatkany, ucho pobolewa..... żeby tylko nie wpłynęło to na starania.
 
TESTY OWU. LH.

dziewczyny jakie macie doświadczenie z testami LH. Ja w tym cyklu pierwszy raz stosuję. Kupiłam w Rossmannie. Takie klasyczne papierki - producent chyba ten sam co Pink testów. Całe op. 5+2 kosztuje mniej niż 20pln. I tak obserwuje u siebie super plodny, książkowy śluz a ten test od 3 dni nie pokazuje LH. Teoretycznie owu będzie w sobotę, ale nie mogę niczego być pewna bo 2gi cykl po poronieniu nie był 29dni tylko 37 więc nie mam pewności do matematycznych wyliczeń.
Stąd moje pytanie, macie zaufanie do takich testów?? Faktycznie potwierdzają wam owu??
 
Czesc dziewczyny :)
Nie pisze, ale caly czas was czytam i za kazda z Was trzymam kciuki :) abyscie wszystkie zobaczyly upragnione II :)
Nie pisalam, gdyz tak naprawde ja dopiero zaczynam starania. Odstawilam pigulki, porobilam badania i czekalam na pierwsza „prawdziwa” @, ktora przyszla dzisiaj :)
Powodzenia dla kazdej z osobna!
Powodzenia!! To będzie 1 dziecko???
 
Cześć dziewczyny,
Również staram się o fasolkę (leci 3 cykl, @ ma się pojawić 26/08). Robiłam test kilka dni po owu i wyszedł negatywny - zle się czułam i jakoś tak wyszło - może za szybko a może po prostu i tym razem się nie udało. Mam dwoje dzieci 12 i 7 lat z pierwszego małżeństwa.
Wszystkim życzę wytrwałości napewno każdej z nas się uda
Witaj Odnowa i powodzenia!
 
Dziewczyny dziś mam 27 dc, bolą mnie piersi i od wczoraj czuje w brzuchu takie rozciąganie.. Zawsze przez okresem mam plamienia a teraz o dziwo nic. Ale już tyle razy się nie udało, że ja myślę że to po prostu sobie wkrecam
 
reklama
Do góry