reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki - 2 połowa 2019

reklama
Powiedzcie mi, bo gdzies kiedys przeczytałam ze po poronieniu łatwo jest zajsc w ciaze w pierwszym cyklu. Czy to prawda?
Podobno często tak jest. Akurat u mnie się nie udało, wręcz przeciwnie - prawdopodobnie pod wpływem nagłego wahania hormonów zrobił mi się polip endometrium, który (przy tej wielkości, którą miałam) praktycznie uniemożliwia zagnieżdżenie zarodka. Proponuję udać się do lekarza po ustaniu krwawienia i wykonać usg przezpochwowo. Jak będzie ok i fizycznie, i psychicznie to do dzieła :)
 
reklama
Dziewczyny pogadalam z moim W.
Boze jak mi lzej.
Powiedział ze jego tez to boli tylko inaczej niz mnie.
Dalej chce sie starac i wierzy ze sie uda.
Tak strasznie się ciesze ze go mam..

Teraz tylko czekac az krwawienie przejdzie
To same dobre wiadomosci. Kochana, ja wiedzialam ze tak bedzie. Chlopy nie sa glupie 🙂 tylko "chlopaki nie placza"
 
Do góry