reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki - 2 połowa 2019

reklama
Dziewczyny, chcialam zapytac czy tez tak macie, ze od momentu jak zaczelyscie sie starac o dzircko wszedzie widzicie tylko ciaze, kobiety w ciazy lub noworodki? Bo ja tak mam i nawet jak wchodze poczytac cos w internecie to duzo informacji w tych wlasnie tematach sie pojawia:)
Wokół mnie ostatnio dużo dziewczyn spodziewa sie lub niedawno urodzilo bobasy. Kiedys tak nie zwracalam uwagi na to wszystko, ale teraz o niczym innym nie mysle :rofl:
 
Hej! U mnie drugi cykl, więc też początkująca :) Damy radę, jak nie w tym to w następnym! :) :) ja dziś 13dc i już czuję ból podbrzusza i jajników - pewnie czas owulacji tuż tuż :D
Powodzenia! Trzymam kciuki 🙏

ja też się naczytałam, jak to łatwo zajść w pierwszym cyklu (po odstawieniu antykoncepcji). I dlatego też się rozczarowałam :) ale to mi było potrzebne żeby oczyscić głowę i wyluzować. Damy radę!
Tak jest, damy radę 💪 cieszę się, że jesteście!

Rozumiem co czujesz, tez jestem na poczatku staran o pierwsze dziecko. Ja aby jak najmniej o tym myslec staram sobie czyms zajac czas. Teraz akurat mam latwiej, bo po pracy wykanczamy nasze mieszkanie i jak nie latamy po sklepach za meblami to wybieramy farby:) w pracy w ogole o tym nie mysle bo nawet nie mam na to czasu:) 3mam za Ciebie kciuki.
Dziękuję i wzajemnie😊 już mi nieco lepiej, na pewno raźniej...
 
reklama
Do góry