reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Staraczki - 2 połowa 2019

reklama
Hej Mamuśki
Jak tam się czujecie ?
Mnie od rana boli podbrzusze i czekam jak na zbawienie na wizytę u lekarza.

Powiedzcie mi Wy pracujecie ? Wybieracie się na chorobowe?
Bo tak się zastanawiam nad tym
Hej :)
U mnie podbrzusze juz mniej czuje. Jedynie piersi.
Ja akurat siedze w domu wiec l4 nie potrzebuje, ale lekarz pytal juz na pierwszej wizycie...
 
Hej Mamuśki
Jak tam się czujecie ?
Mnie od rana boli podbrzusze i czekam jak na zbawienie na wizytę u lekarza.

Powiedzcie mi Wy pracujecie ? Wybieracie się na chorobowe?
Bo tak się zastanawiam nad tym
Ja odczuwam jeszcze pobolewanie podbrzusza ale to znak ze sie macica powieksza.
A poza tym padam spac juz o 19 :D

Pracuje w Szkole Podstawowej (ucze angielskiego), nie wiem czy bede wybierala sie na zwolnienie. Ogolnie to juz jedna w pazdzierniku anglistka poszla na l4, zostalysmy 2 na placu boju. Ale czy jest sens?
Wizyta 21 i wtedy sie zobaczy... Nie wiem czy informowac pracodawce o ciazy juz czy jeszcze nie...
 
Przypomniało mi się że mam inhalator właśnie podłączyłam się pod niego i sól fizjologiczna dałam. Leżę na łóżku i dziś nie wstaje z niego muszę się wyleczyć do wtorku bo no pracy trzeba pójść. Ległam z córką przed tv i oglądamy bajkę:)
 
Nie mam pojecia ale to przeciez farmaceuta wiec powinny wiedzieć ze sa przeciez rozne testy.
A one patrza na to co pisze na pudelku..99% ....
Nie zawsze, jak ja kupowalam swoje to mi babeczka powiedziala o Clear Blue i mowila ze przedstawicielka je pokazala. Wiec jesli nie ma dobrego RPu to farmaceuta niewiele wie. Podobnie z sumplementacja. Jedni maja wypisane "dla kobiet w ciazy" a inni wraz z Toba patrza sklad itp
 
reklama
Do góry