reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki - 2 połowa 2019

reklama
Oby [emoji4] dziekuje za te slowa, duzo dla mnie znacza [emoji4] ja ogolnie jestem panikara a to moja pierwsza ciaza w zyciu i dzis weszlam na nowy poziom paniki- z zamartwiania sie o wysokosc bety, do ciazy pozamacicznej z racji tego ze boli mnie po prawej stronie gdzie byla owulacja czasami tak ze az promieniuje mi do pachwiny. Czasami brzych boli mnie jak na okres i czasami po lewej stronie, ale po prawej dosc mocno i dlugo i codziennie dlatego zaczelam oczywiscie o tym czytac i juz dzis oszalalam i nic nie czytam, nic nie patrze bo zglupieje [emoji23]

Nie mysl o tym. W poniedziałek będziesz miała betę i na pewno Wszytsko będzie Ok. Ja miałam pozamaciczna i nic mnie nie bolało a to była moja druga ciąża wiec wiedziałam jakie to uczucie być w ciąży. Także nie ma reguły. Wiadomo obserwuj siebie. A to ze wstępujesz na wyższy poziom zamartwiania - niestety zmartwię cię czym dalsza ciąża tymJest gorzej :) mało tego z każdym dniem życia dziecka to zamartwianie jest większe Hahaha wiec zaczęło się coś co nie ma końca :) ale to jest piękne.
 
Chciałabym się znów was poradzić odnośnie testów owulacyjnych. Czy w cyklu bez owulacji wychodzą blade kreseczki na tych testach ? Już nie wiem co myśleć . W poprzednim cyklu w 14 dniu dwie grube krechy . Teraz w 18 DC blada może nie będę miała owulacji jednak za 3 dni

U mnie dziś 28dc i gruba krecha na teście owulacyjnym plus śluz jak białko jajka, wcześniej od 10dc ciagle miałam kreski na testach, aż załatwiałam się co jest. Termin @ miałam na sylwestra, ale po dzisiejszym dniu już zgłupiałam 🤷🏻‍♀️
 
reklama
Do góry