reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Środki lokomocji maluchów

krewetka gdzie oglądaliście te wózki? My byliśmy ostatnio w Entliczku na Wyki i też najbardziej nam pasował xlander xa, ale raczej zdecydujemy się na model z 2009. Wczoraj też czytałam o Jedo <Bartatina> (chyba Nataliak o nim kiedyś pisała) i też sensownie się prezentuje, a jest około 500 zł tańszy niż xlander. Jeszcze pojedziemy pooglądac do Entliczka na Dobrego Pasterza, bo tam jest spory wybór ( i są podobno Jedo do porównania) no i chcę jeszcze Świat Dziecka odwiedzic.
 
reklama
estragon, my byliśmy na Wyki, w ŚD( tam dość ciasno, nie ma mowy o manewrowaniu wózkiem) i na Teligi ( tam był xa, tako i atlantic), raczej zdecydujemy się na model 2010 bo widze ze 2009 wcale nie sa tańsze( chyba ze do kwietnia sie cos zmieni, ale w sklepie stacjonarnym nie mozna kupic modelu 2009) w ŚD przy płatności gotówka mozna liczyc na rabat ( chyba 10%)
 
no to na Wyki jest entliczek;-), my też tam oglądaliśmy, ale nie pytaliśmy o rabaty, bo ja będę chyba zamawiała na allegro, bo wychodzi taniej. Tam rzeczywiście nie było modeli z 2009, był pomarańczowy xlander z 2010, ale ten kolor "na żywo" akurat mi się nie podoba. Oglądaliśmy tam też ubranka, ale ceny mają wysokie, a ubranka... takie kiepskiej jakości mi się wydawały, tzn ta bawełna taka twarda...
 
estragon, jak przewertowałam internet to jak narazie wcale taniej nie jest, w ŚD, xlander kosztował ok 1580zł ( moja skleroza nie pozwala dokładnie zapamiętać:baffled:), a jeszcze jakiś kabacik i wyjdzie poniżej 1500 a w necie takiej ceny nie widziałam, no chyba ze polujesz na 2009 ale tez nie ma rewelacji, to ja juz wole dolozyc 100-150zl i miec model z 2010, na Teligi maja kolor zielony ( mnie on bardzo sie podoba), w entliczku raczej nie nastawiam sie na zakupy bo ceny dość spore, chcociaz maja dość duzy wybór biustonoszy, ale mojego rozmiaru nie było, ubranka juz mam wiec nie patrzyłam
 
Witajcie kobitki :-)

Widzę, że ten x-lander ma bardzo duże powodzenie. Mam jednak do Was pytanie jeszcze o tako jumper x - czy któraś z Was widziała go osobiście? Co w nim ewentualnie kest nie tak?
 
Krewetka ja też kojarzę, że ten xlander kosztował 1580 zł, ale to cena za sam wózek, czyli stelaż, gondolka, spacerówka, a na allegro sprzedają z 2009 jeszcze z torbą, folią p-deszczową, czasem parasolką, śpiworkiem czy nawet fotelikiem i adapterem.
 
Estragon, Krewetka gdzie jest Swiat Dziecka?:confused: a na Teligi to jaki sklep jest?
Ja jutro planuje podjechać na Św. Kingi i do tego sklepu pod hotel forum. I do Entliczka, ale na Wysłouchów.
A na allegro właśnie też zauważyłam że mało ciekawe ceny:-(Ja na początku kwietnia chciałabym kupić, może jeszcze przez te 2 miesiące spadną ceny. A pytałyście może jaki jest czas oczekiwania na wózeczek w sklepie?
 
asieek Świat Dziecka jest w N. Hucie, bodajże na Zgody, a Entliczek na Wyki, Dobrego Pasterza, Teligi i jeszcze gdzieś w Hucie.

Sorki, na Wysłouchów, nie Teligii:)))
 
Ostatnia edycja:
ceny x-landerow z 2009 spadna w necie jak we wszystkich sklepach pojawi sie model 2010 a na to jeszcze trzeba troszke poczekac, do polowy albo konca lutego. te z Was ktore planuja zakup wozka na kwiecien na pewno zalapia sie juz na duze obnizki starszych modeli.
 
reklama
Do góry