reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Środki lokomocji maluchów

Wyglada zupełnie jak ten w którym moja teściowa usypia swoją najmłodszą. Są w porządku, sama chciałabym taki mieć... chociaz nie konkretnie ten egzemplarz który stoi obok w pokoju :/
 
reklama
wczoraj byliśmy w sklepie gdzie były xlander, tako oraz atlantic, gość sie naprodukował, ale bardzo dużo rzeczy nam wyjasnił,wybór padł na xlandera, kolor z 2010 zielony ( jungle), jeśli nie uda się upolować jakiegos z 2009 w promocji to bedzie własnie ten zielony, chociaz jeszcze zastanawiałam sie nad szarym ale nie widziałam go na zywo
 
Ostatnia edycja:
Dziewczyny ja oglądałam wczoraj x-landery i wiem że to kwestia gustu ale w tych wózkach dla mnie nie ma nic ładnego... zresztą dla nas jest on za niski... wolę wyższe wózki
 
reklama
Do góry