reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Środki lokomocji maluchów

reklama
mi sie tez wydawal ale to wlasnie ten jedyny polski wozek o ktorym sie naczytalam samych dobrych opinii. na zywo go tez widzialam. jesli gondole sie latwo zdejmuje i zaklada co musze jeszcze sprawdzic w sklepie to bardzo mozliwe ze kupimy ten zamiast x-landera (ok 400zl tanszy).
 
mi sie tez wydawal ale to wlasnie ten jedyny polski wozek o ktorym sie naczytalam samych dobrych opinii. na zywo go tez widzialam. jesli gondole sie latwo zdejmuje i zaklada co musze jeszcze sprawdzic w sklepie to bardzo mozliwe ze kupimy ten zamiast x-landera (ok 400zl tanszy).
kurde teraz sama nie wiem, aczyli mogłabyś je postegregowac?
1.x-lander xa
2. jedo fyn 4
3. tako jumper
4 espiro gtx?
w takiej kolejnosći?
 
no nic w takim razie musze na żywo wszystkie te 3 obejrzeć- poza x-landerem bo już oglądaliśmy :-)
małżowi podobał się też mutsy transporter, ale tam minus, że podnóżek nie jest w ogóle regulowany
 
Aga - wozki Mutsy - baaaaaaardzo fajne, ale mają jeden znaczący minus (wg opinii mojej i innych mam ktore go mają), ja go nie mam, ale odrzucilam ten wozek ze wzgledu na to, ze te wozki mają malusienką gondolkę, w ktorej dzieci bardzo szybko sie nie mieszczą...
i przypadku kiedy dzieciaczek moglby jeszcze w niej pojezdzic, to musisz go wyjac, bo sie nie miesci...

spacerowka tez jest malutka... latem nie przeszkadza... ale zimą... kombinezon i okazuje sie ze kocyk wciskasz na sile, albo nie bardzo jest jak go wcisnąc...
 
reklama
To dla kogo oni te wózki produkują skoro te wymiary takie małe? Ja też miałam problem z 3-funkcyjnym, bo prawie każde siedzisko z tych co mi pasowały ma szerokośc 30cm - więc tyle co gondola - to nie logiczne, przecież dziecko poza tym że nabywa umiejętności siedzenia to jeszcze rośnie, a biorąc pod uwagę sporą masę urodzeniową dzisiejszych maluchów to już wogóle bez sensu - te dzieci jeszcze bardziej rosną i często nawet w szerokość bardziej niż w wysokość.:baffled:
 
Do góry