reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Sprzedam/oddam/kupię - Grudniówkowa giełda

PC081049.JPGSztruksowe-lekkie-12m
PC081048.JPG24m
PC081047.JPG18-24m
PC081046.JPGGetry 18m
PC081042.JPG24m
PC081041.JPGNiby 6-9 miesięcy ale na Ninę dobre teraz choc jest wysoka
PC081045.JPG24m Mocny Róż
PC081044.JPG24m
PC081043.JPG24m
Jeśli jakieś pytania odnośnie konkretnej rzeczy to walić ;)
 
reklama
Inka podaje wymiarki marynarki,przepraszam że dopiero teraz..
Troszkę ciężko ją zmiezyc,bo jej się nie zapina tylko nosi odpięta;)
odpaszki do paszki 45 cm dłrękawka od paszki 41cm



;)
 
KOTKU a ta sukienka SUKIENKA.jpg z jakiego jest materiału?? bardziej na lato czy można ją ubrać teraz na święta??
I zastanawiam się czy możemy negocjować cenę???
Zmierzę się dokładnie i jutro tu zajrzę. Bo zastanawiam się czy w piersiach wejdę.
No i dziś to nie wiem czy uda mi się tu zajrzeć, chyba, że jak dzieci wieczorkiem padną.
 
Dorotar, jest elastyczna, nawet bardzo, ale jednocześnie materiał nie jest jakiś cienki, pomierzę Ci ją dokładnie wieczorem, jak Kuba już pójdzie spać rozciągniętą i tak na płasko. Sprawdzę skład materiału i dam znać.
Cena oczywiście do negocjacji, proponuj swoją, zanim ja wrócę do swojej figury, to minie sporo czasu, szkoda, żeby sukienka leżały tyle czasu w szafie.
 
KOTA byłabym wdzięczna jakbyś ją dokładnie pomierzyła bo oglądałam dziś ciuszki z naszej giełdy i wpadła mi ona w oko.Tylko czy ja się w nią zmieszę w piersiach. Mierzyłam się i mam 93cm w piersiach
 
1. Rózowa sukieneczka -stan dobry. George. Rozmiar 3-4 lata ( 98-104)
2. Sweterko -sukieneczka szara z gwiazdkami - rozmiar 140 stan bardzo dobry
3. Sweterek w paski - stan bardzo dobry. rozmiar z metki 8 lat - jest mniejsza bo namoja siostre 7 letnia za maly juz jest - jest jeszcze ze na 128.
4. Fioletowa tuniczka sweterkowa. Stan bardzo dobry. Rozmiar 6-7 lat ( wrazie co zmierze) bo nie ma metki.
5. Czerowan bluzeczka z dlugim rekawem. Stan bardzo dobry. Rozmiar140.
 

Załączniki

  • DSCF0315.jpg
    DSCF0315.jpg
    35,8 KB · Wyświetleń: 22
  • DSCF0316.jpg
    DSCF0316.jpg
    25,5 KB · Wyświetleń: 19
  • DSCF0317.jpg
    DSCF0317.jpg
    31,2 KB · Wyświetleń: 21
  • DSCF0318.jpg
    DSCF0318.jpg
    23,6 KB · Wyświetleń: 17
  • DSCF0319.jpg
    DSCF0319.jpg
    19,5 KB · Wyświetleń: 23
Ostatnia edycja:
IMG_8887.jpgIMG_8884.jpgIMG_8485.jpgIMG_8487.jpgIMG_8493.jpgIMG_8494.jpg

kocyk 6zł (śliczny niestety zdjęcie nie oddaje :( )
pojemniki stan 2 sztuki użyte reszta nowa:) 26zł( za nowe płaciłam 50zł::( )
golarka stan jak nowa mój M nie chce jej:( 25zł
wkładki laktacyjne avent 15zł użyte z 5 razy;/ nie miałam nawału wiec w sumie bezsensu kupiłam:(

PYTAĆ:):):)
 

Załączniki

  • IMG_8495.jpg
    IMG_8495.jpg
    23,8 KB · Wyświetleń: 26
Dorotar, dokładne wymiary sukienki:
długość 76cm
szerokość w kl. piersiowej 37,5cm, rozciaga się maksymalnie do 50cm, ale wg mnie to już nieładnie by wyglądało, tak do 45cm byłoby najlepiej.
szer. w biodrach: 43cm, rozciąga się max. do 58-60cm, ale też nie polecam nosić aż tak na maksa rozciągniętego.
rozmiar z metki to angielskie 8, czyli nasza S/36
materiał 93% poliester, 7% elastan, nie jest super cienki, ale na zimę raczej też się nie nadaje, jest porządny.
 
reklama
Kurczę KOTA napaliłam się na nią ale czuję, że chyba nic z tego za duże mam cycochy, ech.
Przemyślę jeszcze i dam znać.

VIOLA jaka cena za to szare coś, fioletową tuniczkę i sweterek w paski???
A różowa sukieneczka jest letnia czy nie??
 
Do góry