reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Sprzedam/oddam/kupię - Grudniówkowa giełda

PC071033.JPGAbercrambie &Fitch 10zł- Nie wiem o co chodzi Tu łoś jakby wyblakły i rękawy ale czasami tak robią i tak ma być-nie wiem czy tu też to za 5 zł w sumie, żeby nie robić w konia nikogo



PC071045.JPGDla odważnych forever21 S . Wiązana na szyki plecach i biodrach. 15zł
PC071048.JPGKoronkowe body S 10zł
PC071050.JPGBluza Express ;) Błękitna jasna ;) no i krótka ;)taka do bioder 15zł
PC071052.JPGTally Weijl Spodenki a na to niby spódniczka S 10zł

Jutro paka dla dzieciaka ;) Zapraszam!!:-D
 
reklama
PC071018.jpgChyba nowe rozmiar 6- Nina teraz nosi 4/5. DLA CHŁOPCZYKA. BABY gAP. pO SIOSTRZEŃCU, SA JESZCZE NAKLEJI W ŚRODKU I NIE WIDAĆ ZA BARDZO, ŻEBY JE KTOŚ NOSIŁ. może ZA 2 DYCHY JAK KTOŚ BY CHCIAŁ ;)-tylko tu już kasa wpływa na konto nie moje a Siostrzeńca ;))Żeby nie było, że na dziecku się "wzbogacam" ;)))
 
Nic nie szkodzi Violett ;) mam linię zbytu jak nie tu to dziewczyny moje biorą, teraz Wam ciuchy najpierw pokazałam, później idzie to na moje koleżanki a na koniec do dziewczyn z sąsiedniego miasteczka ;) które pracują w opiece społecznej. Chude dupy, podałam pakę i nawet nie wiem co zostało z tamtych ubrań, pewnie się dowiem po weekendzie. Czekam teraz na pakę od siory z darami. Czego nie będę nosić dam na sprzedanie.
Inka mówiłam, że się odbijesz, później podam wymiary, sprawdzisz czy Ci pasują i się dogadamy co do przesyłki i wysyłki;)) Ale wysyłka dopiero w poniedziałek
 
Jak dojdzie paka i ja czegoś nie będę nosić to będą perełki ;) jeszcze. Siostra dobrze się ubiera- a teraz w ciąży jest i wymienia garderobę haha nie wiem po co no ale jak chce to ja się nie wtrącam.
 
Paka dla dzieciaka;) Nie wiem czy Wy już kupujecie takie ubranka letnie, czy większe ale ja mam już na 3 latka ubrania-dzięki siostrom. I nie kupuję z reguły nic. Trochę już posprzedawałam ubranek i zostały mi jeszcze jakieś, których nie miałam czasu sprzedać, wystawić ale polecam. Szczególnie spodenki krótkie-ja mam zapas, zamierzam an działce pozwalać Ninie latać bez pampersa. Oduczyć ją pomału sikania w pampka. Umawiamy się, że wszystko po 6 zł ;)Bo tyle materiału, że szkoda więcej brać ;) Ubranka są używane-siostra mi przysłała-po jakiejś dziewczynce- w dobrym stanie. Firmy Carter's The Children's Place czy Old Navy. Dobre gatunkowo. Aparat robi czasem przekłamane fotki.
PC081023.JPGSukienka 18M
PC081024.JPGSpodenie 12/18M

PC081025.jpgSpodenki 24 miesiące ale w lato też będą dobre na pupy dziewczynek
PC081026.JPG24 miesiące-ta sama sytuacja co ze spodenkami ;)
PC081027.JPGSpodnie do spania 18m
PC081028.JPG12 miesięcy
PC081029.JPG24m
PC081030.JPG18m
PC081031.JPG18m
 
reklama
Do góry