reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Sprzedam, kupię, poszukuję....

reklama
dzięki dziewczyny za radę. Pewnie juz przed wyjazdem nie dam rady kupic, bo chciałam zamowic na allegro. Ale po powrocie jade do pati i maksa i w koncu sie na coś zdecyduje, bo nasza obecna spacerówka 12 kg,.wazy i mam jej dosc ;-)
 
Drogie poznanianki, poszukuję kamerzyste i fotografa na wesele, którzy będą na błogosławieństwu, w kościele, plenerze i na przyjęciu.
Wiele z Was już pewnie jest po ślubie, nas ten piękny dzień czeka za rok i chciałabym mieć kogoś kto bardzo dobrze uwieczni te najważniejsze chwile.
Znacie kogoś kogo możecie polecić, kto był na Waszym ślubie i robił np. świetne zdjęcia? Jeżeli tak to czy macie jakies próbki zdjęć swoje?
Kiedy fotograf robi zdjęcia w plenerze?
 
ale to tez jest na poznaniu jak wchodzisz w poznan to masz np watki
poznanianki
poznanska galeria zdjec
i ponizej jest
szprzedam kupie poszukuje

co do usuniecia to sie nie przejmuj jakos sie to zalatwi:-)
 
Coneco JOKER parasolka

ja patrzyłam tez na te... co myślicie?

Kubala, ja mam ten wózeczek, ale on jest juz dla takich wiekszych dzieciaczków, co nie śpia w wózku, bo ona tylko minimalnie sie obniża :tak::-D:tak: ja zmieniałam jak Kacper miał juz ponad 2 lata i funkcja leżąca juz mi nie była potrzebna :tak: bo poza tym jest bardzo fajny - leciutki, szybko sie składa i dobrze prowadzi
 
kubala, ja też mam ten coneco i jestem super zadowolona, nie wiem dokładnie ile Kinia miała jak do niego wsiadła,ale jakoś rok i miesiąc lub dwa i luz, wiadomo, że w parasolce za długo tak czy siak nie może,a ten pierwszy wózek jak dla mnie ma przewagę z rozkładanym oparciem i alles...a co do zakupu przez neta to zależy na który byś się zdecydowała, bo ja kupiłam właśnie w pati i max za 155zł chyba czyli tyle, co na allegro,a w sklepie w "rondzie"u góry widziałam też za 155,więc moze lepiej przejedź się to tu to tam w poszukianiu, bo szkoda dodatkowej kasy na wysyłkę
 
reklama
Do góry