reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Sprzedam, kupię, poszukuję....

a powiedzcie mi co myślicie o parasolkach Chicco? One kosztują ok 500 zl w Akpolu, ale jeszcze mała w nim nie siadziała, a tam trudno pojeździć w sumie nawet pustym wózkiem, bo miesjca nie ma:(
 
reklama
pinka - jak tylko pojawi sie na allegro to wkleje linka. Ale generalnie to nie spieszy mi sie z tym drugim wozkiem ;-)
 
kubala - dzięki, widze, że jest trochę inny niż ten który ja oglądałam, ale kosztuje ponad 100 mniej. A skoro piszesz, że jest ok, to przyjżę mu sie bliżej.

Ponadto, gdybyście wiedziały o kims, kto chce kupic wózek głęboki z duża spacerówka w komplecie, to dajcie znać. Kolega męża z żoną niby maja od nas odkupic, ale gdyby co... Jęsli oni podejma decyzje, to napisze więcej szczegółów, albo że to juz nieaktualne.
 
kubala - dzięki, widze, że jest trochę inny niż ten który ja oglądałam, ale kosztuje ponad 100 mniej. A skoro piszesz, że jest ok, to przyjżę mu sie bliżej.

Ponadto, gdybyście wiedziały o kims, kto chce kupic wózek głęboki z duża spacerówka w komplecie, to dajcie znać. Kolega męża z żoną niby maja od nas odkupic, ale gdyby co... Jęsli oni podejma decyzje, to napisze więcej szczegółów, albo że to juz nieaktualne.


jak na razie nikt mi nie przychodzi do glowy, ale o.k. bede pamietac :tak:
 
dziewczyny jakie w poznaniu są sklepy z wózkami????????????????????

jak mozecie to podajcie mi nazwy moze znajde w necie ich stronki


dzieki z góry
 
reklama
Do góry