reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Sprzedam, kupię, poszukuję....

Titanium Baby Buggy kolekcja 2008+folia gratis!!! (425790968) - Aukcje internetowe Allegro
albo ten jeszcze
Spider Solo kolekcja 2008 wyprzedaż tylko 100szt (425789644) - Aukcje internetowe Allegro

a moze ten? tyko czekam na odpowiedz od producenta czy ma folie i pokrowiec na nózki;-)

Gosia-parasolki- spacerówki nie ma znaczenia tak naprawde ale zeby miała i pokrowiec i folie na nózki........... bo u nas to ciagle pada albo wieje jak cholera

ten ładny :tak::tak::tak::-D

my mamy pokrowiec na nóżki ale bezużyteczny bo Emilka tak w niego kopała że się odpinał :sorry2: a folie wolę inną niż mam choć zawsze mam ze sobą dwie :rofl2:
 
reklama
u mnie mała nie skopuje pokrowac -lubi jak jej zakładam bo wtedy nie wieje jej w buźke jak spi:tak::tak::tak::tak:
ciagle czekam na info jakies od tej hurtowni ??????? bomusze dzis zamowic zeby doszedł do soboty:szok::szok::szok::szok::szok:
 
ja mam do pół leżącej czasem mi brakuje tego że nie jest do leżącej :baffled: no ale w foteliku w aucie śpi to w wózku też daje rade ;-) najcześciej jak zaśnie to ją przenoszę no ale nie zawsze jest ta możliwość

ten co dałaś z tą dziwną rączką jest do pozycji leżącej ale najcześciej tak mają te zwykłe spacerówki a parasolki jak już mają to są troszkę droższe :baffled:
 
witajcie, wiem ze troszke wczesnie na parasolke ale uwierzcie mi ze nie mam innego wyjscia bo moje dziecko w zwyklej spacerowce drze sie na potege!!!! nie moge zrobic kroku bo sie drze i drze. to jakas masakra. a odkad mam parasolke pozyczona wreszcie czuje ze zyje. Niestety nie mam innej opcji juz. Chce kupic parasolke z usztywnianymi plecami i obecnie zastanawiam sie nad tymi co ponizej:

DELTIM FROG - rewelacja jak nowy!!!! (432813775) - Aukcje internetowe Allegro kosztuje 419 zl w akpolu i inna za 739 tez w akpolu

Wózek PRIMO ABC Design 2008 - DOSTAWA GRATIS !!! (434407765) - Aukcje internetowe Allegro

co myslicie??
 
dla mnie ten coneco jest ok, na pewno bedzie praktyczny. ma duzo kieszonek a to sie przydaje, nawet takie miejsce na kubek :tak: A raczki moze wcale nie beda takie zle.
Ja kupilam chico parasolke, byla droga jak cholera i teraz zaluje. najchetniej bym juz ja zmieniala. jedyna zleta to taka ze jest lekka na maxa i w samolocie sie sprawdzila no i ma rozkladane oparcie do pozycji lezacej.
Ale brakuje mi kieszonek np. lub takiej szybki, zeby spr. co maly robi. ciagle tylko muze z boku zagladac.

te 2 nastepne tez fajne :tak:
 
witajcie, wiem ze troszke wczesnie na parasolke ale uwierzcie mi ze nie mam innego wyjscia bo moje dziecko w zwyklej spacerowce drze sie na potege!!!!

tzn jaka jest róznica między zwykłą spacerówką a parasolkę że co mała w niej innego robi że nie płacze :confused: bo jestem ciekawa o co chodzi :confused:
 
reklama
zwykla spacerowka to jest taka od kompletu ktora kupilam razem z gondola, na duzych pompowanych kolach. mam wrazenie ze on w niej nic nie widzi bo jest bardziej zabudowana i wg mnie cos jest nie tak z oparciem tzn on zwyczajnie sie zsuwa z niego. Jakis kosmos.
 
Do góry