reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Sprzedam, kupię, poszukuję....

zwykla spacerowka to jest taka od kompletu ktora kupilam razem z gondola, na duzych pompowanych kolach. mam wrazenie ze on w niej nic nie widzi bo jest bardziej zabudowana i wg mnie cos jest nie tak z oparciem tzn on zwyczajnie sie zsuwa z niego. Jakis kosmos.

a może to kwestia tych kół ?

bo ja miałam spacerówkę peg perego moja kochana tesciowa mi ją przywiozła była na takich dziwnych kołach i Emilka mi się razem z tym wózkiem wywaliła jak umiała siedzieć tak go rozbujała :baffled: odrazu jej oddałam i podziękowałam ale o co mi chodzi ;-) o to że moze za płynnie jedzie wózek ? niektóre dzieci lubią być troszkę jak to powiedzieć wstrząśnięte podczas jazdy hehe tzn wyboje dziury to to co lubią ...mój chrześniak musiał być jak bujany do snu i na podwórku zaliczaliśmy wózkiem wszystkie dziury :-D może jak masz możliwość to sprawdz zwykłą spacerówkę nie koniecznie parasolkę bo przecież to bez wiekszej rożnicy tylko chodzi o to składanie w parasolce :tak: a dziecko widzi podobne :tak:

ja w tej spacerówce co dostałam tez miałam problem z Emilką bo jej się taka płynna jazda niezbyt podobała

to taka moja mała rada ;-)
 
reklama
ale sie temat wózków rozwinął heheh

no i jednak ten coneco- bede musiała kupic ogólnie spełnia moje wszystkie wymagania tylko ta raczka mam nadzieje ze sie do nie przyzwyczaje wczoraj pojechalismy do znajomych wieczorem oni tez kupii ten wózek i Aga(moja kumpela) mówi ze to kwestia ptzyzwyczajenia do raczki a ogólnie jest bardzo zadowolona:tak::tak::tak::tak: wiec sie skusze


tamte tez mi sie podobaja ale zaden nie ma ocieplacza i foili:rofl2::rofl2::rofl2::rofl2::rofl2:
 
babeczki nie orientujecie sie moze ktos z waszych znajmych ma juz nie potrzebne krzesełko dla dziecka??

kurcze bo my w polsce nie mamy a nunia musi na czyms siedziec,na allegro szukałam ale nie moge znalesc:no::no::no:
kurcze nie opłaca mi sie kupowac nowego na 2 tygodnie:rofl2::rofl2:
 
babeczki nie orientujecie sie moze ktos z waszych znajmych ma juz nie potrzebne krzesełko dla dziecka??

kurcze nie opłaca mi sie kupowac nowego na 2 tygodnie:rofl2::rofl2:

na 2 tyg, to ja moge Ci użyczyć swojego, nie ma problemu - ja mam takie drewniane, gdzie po rozłożeniu masz krzesełko i stoliczek, także, nie ma problemu....... kiedy i gdzie podrzucić....... :tak::-D:tak:

mam cos podobnego ( tylko troszke skromniejsza wersja)
http://allegro.pl/item427599916_duuuzzzee_krzeselka_do_karmienia_super_zabawka.html
 
Ostatnia edycja:
na 2 tyg, to ja moge Ci użyczyć swojego, nie ma problemu - ja mam takie drewniane, gdzie po rozłożeniu masz krzesełko i stoliczek, także, nie ma problemu....... kiedy i gdzie podrzucić....... :tak::-D:tak:

mam cos podobnego ( tylko troszke skromniejsza wersja)
Duuużżżee krzesełka do karmienia+SUPER ZABAWKA (427599916) - Aukcje internetowe Allegro


oj
to super ja mam takie samo w uk:tak::tak::tak::tak:
jak wam nie sprawi to problemu to poprosze o podrzucenie na Czesnikowaską 22/12 a jak nie to sami po nie wpadniemy to juz jak wolisz:-):-):-)


Kaszkas- no mie osobiscie Maclareny nigdy sie nie podobały no ale kazdy ma inne gusta oby dobrze sie Tobie go prowadziło a maluszkowi w nim wygodnie było to najważniejsze
 
Witam wszystkie mamy, mam do sprzedania dwa opakowania Sab Simplex na kolki i wzdecia dla niemowląt, specjalnie pojechałam je kupić małej do Niemiec od razu kupiłam więcej ale wystarczyło jedno opakowanie, naprawde polecam, zakup się opłacił.
Tel. kontaktowy 609892591
Można odebrac osobiście w Pniewach k. Poznania albo w Międzychodzie
Wiecej na temat produktu na mojej aukcji, zapraszam
SAB SIMPLEX kolki wzdecia dla niemowlat kolka (445100882) - Aukcje internetowe Allegro
 
reklama
Do góry