reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Sprzedam, kupię, poszukuję....

jest jeszcze pati i maks na polnej - mają full wozkow :tak:, akpol na krysiewicza (takze 2 duze sklepy blisko siebie).
Jest tez w rondzie na rtajach przy selgrosie na gorze (całkiem całkiem) i w swarzedzu w etc.
 
reklama
osobiscie nie polecam malucha na obornickiej bo to najdrozszy sklep ze wszystkich podanych wyzej. Wozki maja glownie inglesinny a to cenowo bardzo wysoko :D. w pati i maksie oraz akpolu masz mozliwosc otrzymania rabatu i tam jest najwiekszy wybor.
 
fakt na obornickiej mają ceny z kosmosu to tak jakby kupic dziecku limuzynę ale wózki extra wiec cena do nich odpowiednia :tak:a Pinka przecież chce kupić wózek za 2 tysiące :-D;-)
 
a ja tez mam pytanko odnosnie spacerowek parasolek. Jaka bedzie dobra dla 5 miesiecznego dziecka? bardzo fajna mi sie wydaje peg perrego plik 3 ale cena jak dla mnie zabojcza. znacie cos podobnego??
 
a ja tez mam pytanko odnosnie spacerowek parasolek. Jaka bedzie dobra dla 5 miesiecznego dziecka? bardzo fajna mi sie wydaje peg perrego plik 3 ale cena jak dla mnie zabojcza. znacie cos podobnego??

a nie za wcześnie na parasolkę :confused:

ale jesli musisz to kup taką z pozycją leżącą cena tej peg zabójcza no ale mozesz kupić używaną albo coś innego :tak: ja kupiłam mojej parasolkę dopiero na roczek po tym jak już śniegi ustały ;-) (dałam 300zł bo żal mi było kupic coś czym własciwie po pół roku mało się porusza bo woli biegać) ...wiadomo że po śniegu o ile w tym roku będzie:-D to też lepiej poruszać się czymś większym albo chociaż czymś z dobrymi kołami :tak: a jesli to ma być tylko spacerówka na krótki wypad to też szkoda tyle kasy za nią dać lepiej kupić coś innego za to dziecku a kupić o połowę tanszą :tak:;-)no chyba ze kogoś stać i cena nie gra roli :cool2:
 
chyba zdecydowanie za wczesnie na parasolke przeciez to malenstwo nawet nie siedzi jeszcze:no::no::no:

ja tez szukam czegos taniego tak do 300 zł bo jest samochód a u nas i tak ciagle pada wiec spacery sa ekspresowe badz ich wcale nie ma
 
reklama
Ostatnia edycja:
Do góry