reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Sprzedam, kupię, poszukuję....

reklama
Dziewczyny mam do sprzedania wozek Coneco V4 kolor zielony(ladny jasny zielony),wozek jest 3 funkcyjny -wpinany fotelik .gondola i spacerówka.Cena do negocjacji.Mam rowniez do sprzedania krzesełko do karmienia-posiada ono 2 tacki,regulacje wysokosci,regulacje siedzenia -mozna karmic najmniejszego brzdaca,kolor blekitno czerwony a zapomnialabym to jest fotelik rowniez firmy coneco-baby design .cena rowniez do uzgodnienia.Dla zainteresowanych wszelkie zdjecia lub info przesle na meila .
Mój emeil to alacwiertniak@o2.pl lub gg 10129167.
Pozdrawiam ala
 
Witam serdecznie. A ja mam pytanie odnośnie fotelika do samochodu. Mój małżonek uparł się na fotelik firmy Recaro, która podobno robi tez siedzenia do samochodów wyścigowych. Wiadomo faceci.... Ale ja nie jestem pewna co do tej firmy, czy możecie coś poradzić? Zakładam że fotelik jest bezpieczny ale nie jestem przekonana czy jest wygodny w użytkowaniu... Napiszcie coś mądrego, to pokaże to mojemu ;)
 
reklama
Do góry