reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

SPRZEDAM, KUPIĘ, ODDAM - podwójne ubranka, zabawki, i inne gadżety...

za 2 pary 100zł,gratis mogę dorzucić letnią sukienkę ciążową i tuniczkę:-)

Dziewczyny ciągle mam na zbyciu stertę ciuszków po moich chłopcach,śpioszki,kaftaniki,spodenki,OGRODNICZKI,bodziaki itp. Sprzedam ZA GROSZE!! oD ROZM. 56-62-68


Ciuszki dla chłopców i uniwersalne.POLECAM
 
Ostatnia edycja:
reklama
Mam na sprzedaż ciuszki (pierwsza część, do reszty muszę się dokopać)

Spodnie letnie w prążki H&M z podwijanymi nogawkami duże 68 w zasadzie jak 74 2 pary (bardzo fajne zdjęcie tego nie oddaje) SPRZEDANE
011.jpg

Koszulki Wójcik duże 74 SPRZEDANE
008.jpg
007.jpg


Bluzeczki z serii Thomas and Friends na około 12 m-cy SPRZEDANE
IMG_0136.jpg
Bluzeczki z krótkim rękawkiem na około 12 m-cy SPRZEDANE
IMG_0137.jpg
Polarkowe piżamki pajace na około 12 m-cy SPRZEDANE
IMG_0134.jpg
IMG_0135.jpg
Bluzeczki z długim rękawkiem na około 12 m-cy SPRZEDANE
IMG_0132.jpg
IMG_0133.jpg
 

Załączniki

  • IMG_0125.jpg
    IMG_0125.jpg
    24,5 KB · Wyświetleń: 31
Ostatnia edycja:
Bluzy Reserved moje ulubione żółta i szara r. duże SPRZEDANE
IMG_0125.jpg[/HTML]IMG_0124.jpg
Półśpiochy Spiderman r. 86 SPRZEDANE
IMG_0138.jpg

Bluzeczki H&M r. 80 SPRZEDANE
IMG_0023.jpg
Jeasny roz. 12 miesięcy czarne 2 sztuki SPRZEDANE
IMG_0131.jpg

Dresik roz. 80 SPRZEDANE
IMG_0128.jpg

Kurteczki jeansowe na zameczku baseball-ówki 2 sztuki na 18 m-cy SPRZEDANE
IMG_0130.jpg
 
Ostatnia edycja:
Ostatnia edycja:
sprzedam kombinezony -
1. jednoczęściowy coccodrillo dla chłopca ciemnoniebieski taki
2. jednoczęściowy coccodrillo czerwony dla dziewczynki taki, rozmiary 80 i 74 (ale wiellkosciowo prawie takie same) stan idealny, moje dzieci nosily jakos od swiat do konca zimy, oba lekkie ciepłe i miękkie, z rękawiczkami i butkami ( acha, jeden bucik się nie przypina na zatrzask, bo od początku go nie bylo, ale sa chyba dwa zatrzaski na bucik, jeśli dobrze pamietam. kupione w firmowym sklepie, cena "wywoławcza" ;)70zł/szt ( przy dwóch 130)
zdjęcia chwilowo zapożyczone z all.,swoje mam zrobione bez butków i rękawiczek, muszę zrobic nowe

3. na ten rok kupilam dla Asi kolejny kombinezon (kolor morski) który musze sprzedac - jest zbyt maly - raz jej zalożyłam kurtke. Bardzo fajny, dwuczesciowy, chyba polskiej firmy martis. kupiłam go już od kogoś, kto też się przejechal na rozmiarze i założył kilka razy, ale mnie podano rozmiar 80-86, a wg mnie to małe 80...czyli bardziej na 74/80. Właściwie nie ma śladów użycia tylko polarowa podpinka jest.. jak zalożony polarek;) już nie taka gladziutka. Na allegro można kupić takie w 3 kolorach i starsze modele też, więc można sobie dokupić dla drugiej dziewczynki, ew w podobnym stylu dlla chłopca. Ja sprzedam za 50 zl.
 
Ostatnia edycja:
sprzedam kombinezon niebieski rozmiar 56/62 100_6657.jpg
kombinezon biały rozmiar również 56/62 100_6658.jpg
kombinezon misiek rozmiar 56/62 100_6660.jpg
kombinezon granatowy H&M rozmiar 62 100_6662.jpg

oraz komplecik do chrztu spodenki plus kurteczka rozmiar 62 - 2 szt.
100_6663.jpg
i buciki rozmiar 10 - 2 szt. 100_6665.jpg
 
reklama
Hejka dziewczyny...może macie do sprzedania jakieś fajne bluzeczki z długim rękawem na rozmiar 62?? dla chłopca lub dziewczynki :)
 
Do góry