reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

SPRZEDAM, KUPIĘ, ODDAM - podwójne ubranka, zabawki, i inne gadżety...

Kochane mamusie !!!!

Mam do sprzedania po moich maluszkach łóżeczko (mało używane moim zdaniem stan jak nowe) i do tego nowiutki materacyk kokosowo-gryczany, oraz wanienke też w stanie idealnym.
Oprócz tego mam wózek Tako Duo Driver (nie trafiony prezent) w stanie bardzo dobrym używany tylko na działce do spanka:-) wszystko za symboliczną cene musze się pozbyć bo miejsca brakuje!!!!!
 
reklama
Dziewczyny,zamawiajcie,bo lista ciuszków się skraca, nie mam juz bluz,rampersó z 5-10-15,spiochów w rozm.62,bluzek z dł.rekawem na62 ,spodenków niebieskich i zielonych z bawełny,ogrodniczek z żółwiami i mniej pajacyków mz bawełny.Więcej info na priv:-):-)

Karola paczuszka doszła, ciuszki nówki sztuki nie śmigane:tak: A ogrodniczki z żówikami cudne, lepsze niż na zdjęciach:-) Dzięki, na pewno za kilka miesięcy skontaktuję się z Tobą, a na razie zastanawiam się gdzie ja to wszystko zmieszczę :-D Myślę o usunięciu swojego konta z allegro, żeby mnie nie kusiły kolejne zakupy ;-)
 
Ostatnia edycja:
czesc dziewczynki pisze zawczasu w styczniu bede miała do sprzedania ubranka do chrztu dla dziewczynek jak ktos bedzie zainteresowany to piszcie rozmiar 62 aha ja mam 2 dziewczynki chetnie odkupie ciuszki od starszych dziewczynek jak cos piszcie ewabok@onet.eu .Dzieki .aHA MOJE DZIEWCZYNKI MAJA 2 MIESIACE .
a oto zamówione ciuszki za tydzien mam chcinki.
Zobacz załącznik 406658
 
sprzedam ciuszki. Jeden to pajacyk , adrugi to kaftanik i spioszki rozmiar 56. Cena za dwa 25,00 . Prosze o wiadomosc na ewabok@one.eu _MG_3474_filtered.jpgubranka sa welurowe i oczywiscie jak nowe
 
Ostatnia edycja:
Witam!
potrzebuję dla moich dziewczynek jakieś fajne sukienki na roczek,może ma któraś z Was do sprzedania!!!
 
reklama
Witam ja jestem zainteresowana wozkiem dla 2 dzieci .. żeby 2 letnie i niemowle mogło jeździc ma ktoś taki bajer do sprzedania? :)
 
Do góry