reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

SPRZEDAM, KUPIĘ, ODDAM - podwójne ubranka, zabawki, i inne gadżety...

reklama
dziewczyny czy na prawdę uważacie że to jest dobre dla 3 m-cznego dziecka? Jakoś nie jestem przekonana...

mopzna uzywac od 3 m-ca pod warunkiem,ze dziecko utrzymuje samo glowke - tak zaleca producent;)) osobiscie z Jula uzywalam od 4,5 mies , ale wiem ze zdazaja sie fenomeny...
ja je potrzebuje do karmienia a nie bede wprowadzac stalych pokarmow do 4,5- 5 mies... :)
 
Ostatnia edycja:
tez bym raczej maluszka niesiedzącego samodzielnie nie włożyła i tak jak Yenefer dawałam małym w pozycji półleżacej.. tzn w fotelikach były, ale ogolnie fajnie to wygląda :)
 
072.jpgFuterkowe kurteczki next rozm Newborn ale spokojnie starcza do 2,5-3 mies kolor ciemna malina :p
 

Załączniki

  • image.jpg
    image.jpg
    28,7 KB · Wyświetleń: 38
Ostatnia edycja:
ja ich nie miałam i wprowadzałam stałe pokarmy w pozycji półleżącej - ja chyba jestem jakaś przewrażliwiona bo przez 1,5 roku wycierałam kąty na rehabilitacji niemowlecej:-(

nie jestes przewrazliwiona... ja tez bym nigdy nie posadzila muluszka, ktory nie radzi sobie z siedzeniem, napisalam tylko od jakiego wieku mozna uzywac - bo mozna , tylko kazdy ma wybor ;)
 
reklama
Kompleciki Next tuniczka i jeggins rozm Newborn. Spioszki Carters Nb . NEXT spiochy 4 szt, ogrodniczki i bodysuits Up to 1 month ale sa wieeeeeksze :) bluzeczki NEXT NB 3 szt, Sukieneczki mothercare rozmiar Tiny baby ale sa zdecydowanie wieksze- 0-3 , sukieneczki Carter's 0-3, Sweterki (zapomnialam firmy;/) Newborn

SPIOSZKI CARTERS SPRZEDANE
SPIOSZKI NEXT SPRZEDANE
SUKIENECZKI CARTER'S SPRZEDANE
ROZOWE SWETERKI SPRZEDANE
ZOLTE SWETERKI NEXT SPRZEDANE
 

Załączniki

  • image.jpg
    image.jpg
    43 KB · Wyświetleń: 42
  • image.jpg
    image.jpg
    40,9 KB · Wyświetleń: 33
  • image.jpg
    image.jpg
    46,7 KB · Wyświetleń: 30
  • image.jpg
    image.jpg
    43,1 KB · Wyświetleń: 38
  • image.jpg
    image.jpg
    44,4 KB · Wyświetleń: 31
  • image.jpg
    image.jpg
    41,9 KB · Wyświetleń: 27
  • 747.jpg
    747.jpg
    27,3 KB · Wyświetleń: 34
  • 245.jpg
    245.jpg
    30,9 KB · Wyświetleń: 32
Ostatnia edycja:
Do góry