reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

SPRZEDAM, KUPIĘ, ODDAM - podwójne ubranka, zabawki, i inne gadżety...

bluzki 62.jpg rozm 62...musiałabym poszperać w tej mojej stercie po chłopcach...może coś jeszcze bym znalazła
 
reklama
Ja mam troche bluzeczek ale raczej na półroczkowe dzieci i wiecej wiec jak kiedys bedziesz zainteresowana to Ci moge pokazac zdjecia
 
to na szybko wrzucę zdjęcia, na opisy niestety nie mam czasu ale tak jak wczesniej pisałam są to rozmiary od ok 68


ma jeszcze bluzy, spodenki, body, itp....
cenowo to bluzeczki po 4-5zł
 
Bluzki na długi rękaw rozmiar ok 68-74. Na moich chłopaków były dobre tak od 9 do 15 mieięcy. Koszulki Polo na krótki rękaw rozmiar 80. ubrania 043.jpgubrania 044.jpgubrania 045.jpgubrania 046.jpgubrania 048.jpgubrania 049.jpgubrania 050.jpg ubrania 041.jpgubrania 042.jpg
 

Załączniki

  • ubrania 040.jpg
    ubrania 040.jpg
    33,4 KB · Wyświetleń: 33
Ostatnia edycja:
Sprzedam spódniczki jeansowe NEXT z wróżką, rozm. 80 i 86 ale różnica między nimi jest minimalna. SPRZEDANE





 
Ostatnia edycja:
reklama
Do góry