reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Sprawy urzędowe

kasia dzieki za odpowiedz!!
a jak myslicie, powinnismy byc wczesniej zeby zajac kolejke czy nie panikowac??
a moze znacie jakis parking w poblizu??
 
reklama
Stefanka - powiem ci szczerze ze teraz w konsulacie co pustki ze tak powiem, wogole sytuacje opisywane przez ludzi kiedys totalnie odbiegaja od terazniejszych i o dziwo, bylismy w konsulacie 3 razy i za kazdym razem parkowalismy przed samymi drzwiami wejsciowymi :-) ale to pewnie bylo szczescie
 
stefanka - nie ma za co :-) nie wiem skad dojezdzacie, ale chyba warto byc troche wczesniej skoro juz nie ma rezerwacji; my bylismy miesiac temu i ochroniarz wpuszczal z zegarkiem w reku tych co mieli umowione spotkania, a jak ktos sie nie stawil, albo szybciej byl ktos zalatwiony, to tych z kolejki, w kolejce stalo okolo 100 ludzi;
wydaje mi sie ze nie ma tam w poblizu parkingu, sa tylko wydzielone miejsca parkingowe na uliczkach z automatami do placenia
73 New Cavendish Street, London - Mapy Google
wkleilam link z mapa z googla, strzalka pokazuje konsulat, nam udalo sie zaparkowac na Great Portland St/Clipstone St (tak mi sie wydaje - taka duza wieza radiowa tam byla)

zycze powodzenia w zalatwianiu spraw i szukaniu miejsca parkingowego :-)
 
Witajcie
Niewiem jak to dziala ale skorzystalam zlinku wczesniej podanego na internetowe zapisy i o dziwo dzialal:szok:
Normalnie zaklepalam sobie wizyte i jeszcze przyszedl mi mail z potwierdzeniem ze ta wizyta sie odbedzie itp:tak:
Ale na stronie konsulatu w komunikatach napisali ze zapisy takie sa wstrzymane ,wiec juz mam metlik w glowie bo jak wstrzymane jesli dziala wszystko?
Moze ktoras wie jak to rozszyfrowac?
 
moze tak jak ja mialam na tej zasadzie , mialam umowione spotkanie pojechalam tam , i na dana godzine weszlam bez kolejki , powiedzialam ze mam umowiona przez neta i wpuscil mnie :tak:on ma liste z komputera wydrukowana wiec nei wiem, jak to jest ...ale jedz na ta co zamowilas i powiec temu co stoi w drzwiach ze masz umowiona przez neta :tak:
 
reklama
Dziewczyny mam pytanko!
Rok temu we wrzesniu wyrobilismy synkowi tymczasowy paszport w ambasadzie i teraz mam zamiar wyrobic mu normalny w PL, moze ktoras z was juz to robila? bardzo prosilabym o dokladny opis co najpierw itd..
czytalam tutaj ze co urzad to inaczej:dry:(paranoja normalnie w tej Polsce) i czytalam tez ze przy skladaniu wnioskow w Pl musi byc mama i tata:szok:jestem zalamana bo myslalam ze sama bede mogla to zalatwic(tatus nie jedzie i raczej sie nie wyrwie z pracy) a w czerwcu konczy nam sie waznosc!!!
czy juz to zalatwilayscie? bardzo bym prosila o jakies wskazowki!!

Moja kolezanka wyrabiala corce w Polsce dowod i wiem ze mogla to zrobic sama ale tez nie wiem jak to dokladnie wygladalo:no:
 
Do góry