reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Sprawy ''ten teges'' POŁOGOWE.

no i :-)u nas były przytulaski
było całkiem fajnie
z wejsciem były problemy tak jakby zszyli za ciasno
ale mysle ze to sie zmieni :blink:
teraz juz moze byc tylko lepiej
 
reklama
ja rowniez mam teraz zaparcia
a przed ciaza wrecz odwrotnie
mam nadzieje ze to przejsciowe

a niedroznosci to raczej nie masz bo wtedy by cie strasznie brzuch bolał ale ciagle
głowa do gory jestes dopiero dwa tygodnie po porodzie
wszystko wroci do normy w swoim czasie

Ja też mam straszne zaparcia:no:
Ostatnio doszłam do wniosku że to chyba karmienie piersią wyciąga ze mnie całą wodę i stąd te problemy...bo jak się pilnuję i wypiję naprawdę dużo wody dzień wcześniej to COŚ się pojawi:no:
Dziwne jest tylko to że czopki mi nie pomagają:szok:
Tak jakbym tam nic nie miała...co jest niemożliwe z racji że ostatnio mam wręcz świński apetyt;-)
 
Ja też mam straszne zaparcia:no:
Ostatnio doszłam do wniosku że to chyba karmienie piersią wyciąga ze mnie całą wodę i stąd te problemy...bo jak się pilnuję i wypiję naprawdę dużo wody dzień wcześniej to COŚ się pojawi:no:
Dziwne jest tylko to że czopki mi nie pomagają:szok:
Tak jakbym tam nic nie miała...co jest niemożliwe z racji że ostatnio mam wręcz świński apetyt;-)

Ja mam własnie tak samo, tylko jak już czop zadziała (po ok 1 min) to nachodzą mnie trzy bóle, jakby tam gdzies coś blokowało przejście ''towaruu'' ;)

Tylko ja bym tego nie nazwała zaparciem, u mnie to raczej zanik normalnego odruchu parcia - mnie sie po prostu nie chce! tak jakby jelita miała wakacje i nie działały w tym czasie, dopiero czopek je przywraca do życia ...

a też dużo wcinam i się zastanawiam gdzie ta treśc pokarmowa zalega
 
a wogole likorz mi powiedział ze jak sie cyckuje
to mozna nie miec ochoty na seks
zeby sie nie przestraszyła ze mam jakas psychoze poporodowa
a mi sie nie chciało do wczoraj:-p:blink:
 
ja też miałam problemy z zaparciami i zaczęłam jeść codziennie rano płatki nestle fitness-jest o niebo lepiej
a teraz pytanie do dziewczyn które brały microgynon-miałyście plamienia w trakcie brania tabletek??? bo ja plamię od jakiegoś czasu a do tego mam takie wahania natrojów że aż samą mnie to przeraża:-(
 
Nie nessi - u mnie tez po 3 tyg wszystko bylo juz ok.
Po 2 nawet bo po 3 to ja juz sie myrdalam z moim M :).
W 4 tyg bylam u mojej gin i powiedziala ,ze nawet sladu po porodzie nie (poza tym ,zem zuzyta lekko ;-)).
w 5 tg dostalam okres (ale ja nie karmie).
po 5 tyg sie zaspiralowalam .
Teraz w niedziele minie 6 tyg od porodu.

Teoretycznie polog wlasnie teraz sie konczy ale ja juz 3 tyg normalnego zycia mam za soba.
 
reklama
Nie nessi - u mnie tez po 3 tyg wszystko bylo juz ok.
Po 2 nawet bo po 3 to ja juz sie myrdalam z moim M :).
W 4 tyg bylam u mojej gin i powiedziala ,ze nawet sladu po porodzie nie (poza tym ,zem zuzyta lekko ;-)).
w 5 tg dostalam okres (ale ja nie karmie).
po 5 tyg sie zaspiralowalam .
Teraz w niedziele minie 6 tyg od porodu.

Teoretycznie polog wlasnie teraz sie konczy ale ja juz 3 tyg normalnego zycia mam za soba.


Ufff! :) no to fajno ..... tylko nie wiem czy mam teraz czekać do 6 tyg. na wizyte kontrolna czy iśc teraz ?:) o sexie nie myśle :/ karmię wiec jakoś tak cieknące mleko podczas ''miziu-miziu'' mnie odstrasza :/ dochodzi jeszcze zabezpieczenie :baffled: po jakim czasie po cesarce mozna znowu być w ciązy ? :confused: ja to chce trochę odpocząc ale się strasznie boję, że znowu się zaciąże :confused:
 
Do góry