reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Sprawy ''ten teges'' POŁOGOWE.

Ja na swoje rozstępy kupiłam sobie cepan- mam jeszcze takie fioletowe więc łudzę się że może jeszcze da się z nimi cos zrobić. A wyskoczyły mi skubańce w ostatnim tygodniu- tzn już jak byłam po terminie;-)
Brzuszek mi się prawie całkiem wchłonął tylko taki smieszny galaretkowaty jest, nie odstaje tylko jest na nim definitywnie za duzo skóry.

Mam tak samo :tak: brzuch jest dziwny ale i uczucie, że go brak również :-D
 
reklama
ja na bliznę po cc nic nie używałam, cepan tak śmierdział że nie mogłam tego używać. W sumie niecałe 6 mcy po porodzie mam bliznę krótką ok 8 cm, jasniutką i jeszcze ma zjaśnieć.
Połóg u mnie trwał króciutko, leciało ok 2 tyg. A seksik po 4 tyg normalnie bez bólu, ale delikatnie i powoli bo baliśmy się o bliznę.
 
a ja zaczelam brac tabletki anty ale nie dostalam jeszcze miesiaczki kiedy zaczelam je brac, gi powiedzial ze tak mozna, i teraz dostalam okres a zostalo mi jeszcze 7 tabletek hmmm chyba musze zadzwonic do gina
 
laski ja juz pisalam na rozstepy polecam NO-SCAR mnie bardzo pomogł na moje roztepy wokol pepola tak sie splycily ze sa praktycznie rowne ze skora normalna no i kolorem tez sie prawie nie roznia :) Oczywiscie tez trzeba go wmasowywac w te rozstepy
 
. A seksik po 4 tyg normalnie bez bólu, ale delikatnie i powoli bo baliśmy się o bliznę.

No właśnie. Nam mówili w szkole rodzenia, że wprawdzie po cc krocze nie ucierpiało, ale brzuch może być jeszcze nie gotowy na seksik :baffled:.

Nie byłam jeszcze u lekarza :no: w sumie nie mam żadnych dolegliwości gorączki itp.

Hmmmm nam położna kazała jej zgłaszać, jakby skrzepy poszły. Ja bym to wolała skonsultować :nerd:.


A co do pępka, to wokół mojego się skóra taka ciemniejsza zrobiła- tzn takiego koloru jak ta ciemna kreska na brzuchu :baffled:, ale nie są to rozstępy. Ciekawa jestem, czy to się samo rozjaśni, czy nie obejdzie się bez jakiś kremów. I po jakim czasie znika ta czarna kreska :confused::confused::confused:
 
reklama
Mam tak samo :tak: brzuch jest dziwny ale i uczucie, że go brak również :-D
Mam dokladnie tak samo. Paska jestem ale jak taki jaik :) Za dzo tej skory. I jak uside to tak jakbym miala walek. Ale nie m tam tluszczu tylko soy za duzo.

A co do pępka, to wokół mojego się skóra taka ciemniejsza zrobiła- tzn takiego koloru jak ta ciemna kreska na brzuchu :baffled:, ale nie są to rozstępy. Ciekawa jestem, czy to się samo rozjaśni, czy nie obejdzie się bez jakiś kremów. I po jakim czasie znika ta czarna kreska :confused::confused::confused:

Tez tak mam - ie podoba mi sie to ale jest jak jst . Zniknie z pewnoscia tak jak i krecha. Pytanie kiedy ...
 
Do góry