reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Sprawy ''ten teges'' POŁOGOWE.

reklama
Mam dokladnie tak samo. Paska jestem ale jak taki jaik :) Za dzo tej skory. I jak uside to tak jakbym miala walek. Ale nie m tam tluszczu tylko soy za duzo.



Tez tak mam - ie podoba mi sie to ale jest jak jst . Zniknie z pewnoscia tak jak i krecha. Pytanie kiedy ...

Też czekam, kiedy to zniknie. NA razie jeszcze pępek nie powrócił do dawnego rozmiaru - obawiam się, że może już nie być taki jak przedtem, no i ta krecha ciemna - teraz jeszcze bardziej widoczna niż w ciąży!
 
Kuźwa!
Muszę dziś z Małym do szpitala jechać na USG.
Jestem sama, a za oknem zaspy po pachy:szok:
Muszę taxi zamówić, ale naprawdę nie wiem jak dam sobie radę sama. muszę dźwigać nosidełko z małym, torby...nikt mi nie pomoże...jejku nooo
 
laski ja juz pisalam na rozstepy polecam NO-SCAR mnie bardzo pomogł na moje roztepy wokol pepola tak sie splycily ze sa praktycznie rowne ze skora normalna no i kolorem tez sie prawie nie roznia :) Oczywiscie tez trzeba go wmasowywac w te rozstepy

a ILE KOSZTUje i gdzie mozna kupic w aptece?
 
tydzien temu byłam u dzina
wszystko ok
zrobilam sobie kilka irygacji z tantum rosa
od dwoch dni juz sladu krwi nie ma
z wspołzyciem kazał zaczekac jak juz krwi nie bedzie
wiec na dniach fiku miku po tylu miesiacach przerwy:-):szok:
juz mnie prawie po szyciu nie boli choc powiedział ze mozna to odczuwac nawet kilka miesiecy:baffled:
jeszcze mam sobie aplikowac dwa razy w tygodniu globulki z kwasu mlekowego aby flore odbudowac i bedzie git;-)
 
Mi leci już niewiele , ale za to mam inny problem ... chyba mi sie jelito w zrosty zaplątało :-( nie mam potrzeby oddawania cięzszych rzeczy :-( muszę wkładać czopki bo inaczej mogę się i tydzień nie załatwiać i nawet żadnych bóli nie mam :( dopiero jak czopek zaaplikuje to wtedy boleści nachodzą kolkowe :-( boję się, że mam mechaniczna niedroznosc jelit, to ponoć czeste powikłanie po cc :(

Ktoś wie czy activie mozna karmiąc ( *) (* ) pić ? bo musze chyba poprawić peralistyke jelit :/
 
Mi leci już niewiele , ale za to mam inny problem ... chyba mi sie jelito w zrosty zaplątało :-( nie mam potrzeby oddawania cięzszych rzeczy :-( muszę wkładać czopki bo inaczej mogę się i tydzień nie załatwiać i nawet żadnych bóli nie mam :( dopiero jak czopek zaaplikuje to wtedy boleści nachodzą kolkowe :-( boję się, że mam mechaniczna niedroznosc jelit, to ponoć czeste powikłanie po cc :(

Ktoś wie czy activie mozna karmiąc ( *) (* ) pić ? bo musze chyba poprawić peralistyke jelit :/

Pic nie można ale ja na Twoim miejscu wypiłabym, dałabym Małemu mleczko modyfikowane a swój pokarm bym odciągnęla i wylała:tak:
 
Mi leci już niewiele , ale za to mam inny problem ... chyba mi sie jelito w zrosty zaplątało :-( nie mam potrzeby oddawania cięzszych rzeczy :-( muszę wkładać czopki bo inaczej mogę się i tydzień nie załatwiać i nawet żadnych bóli nie mam :( dopiero jak czopek zaaplikuje to wtedy boleści nachodzą kolkowe :-( boję się, że mam mechaniczna niedroznosc jelit, to ponoć czeste powikłanie po cc :(

Ktoś wie czy activie mozna karmiąc ( *) (* ) pić ? bo musze chyba poprawić peralistyke jelit :/

ja rowniez mam teraz zaparcia
a przed ciaza wrecz odwrotnie
mam nadzieje ze to przejsciowe

a niedroznosci to raczej nie masz bo wtedy by cie strasznie brzuch bolał ale ciagle
głowa do gory jestes dopiero dwa tygodnie po porodzie
wszystko wroci do normy w swoim czasie
 
reklama
Do góry