reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Sprawy ''ten teges'' POŁOGOWE.

a to nie wiedzialam ze az tak dlugo trzeba czekac :confused: na szczescie ja rodzilam naturalnie:-)a tak wogole to co jakby sie zaszlo po cesarce szybciej niz wskazane np.zaraz po porodzie to moga byc jakies komplikacje czy skad te przerwy?
mi tak dlugo lekarz nie kazal czekac,bo tylko rok minimum,ale ja za chiny ludowe wczesniej jak za 3 lata i tak sie nie zdecyduje...o ile wogole po tym wszystkim:szok:
 
reklama
bosz...
jeszcze równy miesiac postu..!!
leciec ze mnie nie leci..teoretycznie..jedynie czasami przy pierwszym porannym karmieniu cos tam jeszcze wyleci..ale są jeszcze szwy rozpuszczalne.. bo tak to opuchlizna juz zeszła..
moge podziwiac swoje ane !! :-D
i jakas taka ciasnawa sie zrobila.. musze podpytac Plewki czy przez to że taka późno-wczesna godzina mojego porodu była czy mnie aby nie zaszyl za daleko !! :-D
 
u mnie teoretycznie okres połogowy się skończył także wczoraj podjęłam ze swoim K...próbę poseksowania się co okazało się wcale nie było takie łatwe i przyjemne ;/też mam wrażenie, że jest ciasniejsza niż była i jeszcze chodze z podpaskami bo takie brazowawe uplawy mam nadal, a do gina dopiero 11 lutego bo urlopu mu sie zachcialo ;/
 
bosz...
jeszcze równy miesiac postu..!!
leciec ze mnie nie leci..teoretycznie..jedynie czasami przy pierwszym porannym karmieniu cos tam jeszcze wyleci..ale są jeszcze szwy rozpuszczalne.. bo tak to opuchlizna juz zeszła..
moge podziwiac swoje ane !! :-D
i jakas taka ciasnawa sie zrobila.. musze podpytac Plewki czy przez to że taka późno-wczesna godzina mojego porodu była czy mnie aby nie zaszyl za daleko !! :-D

bartek bedzie zadowolony :)
 
Heh a ja donoszę, że od paru dni wkładki są absolutnie czyste:))))))hm w przyszłym tygodniu w piątek zamierzam iść na wizytę bo to będzie 3 dni do pełnych 6 tyg i zobaczymy co pan Czarek mi powie zwłaszcza, że trza w piguły się zaopatrzyć
 
Heh a ja donoszę, że od paru dni wkładki są absolutnie czyste:))))))hm w przyszłym tygodniu w piątek zamierzam iść na wizytę bo to będzie 3 dni do pełnych 6 tyg i zobaczymy co pan Czarek mi powie zwłaszcza, że trza w piguły się zaopatrzyć


ja mam dopiero wizytę 16 lutego, więc tyle dni postu mi jeszcze zostało..:-( jak ja to wytrzymam, skoro tak bardzo mnie ciągnie do miziania :-D normalnie jakaś cudowna odmiana, bo przed ciążą az tak mnie do seksu nie ciągnęło :-D
 
ja mam dopiero wizytę 16 lutego, więc tyle dni postu mi jeszcze zostało..:-( jak ja to wytrzymam, skoro tak bardzo mnie ciągnie do miziania :-D normalnie jakaś cudowna odmiana, bo przed ciążą az tak mnie do seksu nie ciągnęło :-D
a jak mi sie chce..
a tu jeszcze 3 tygodnie!!
 
reklama
a ja po tym pseudo okresie znowu mam jakies male brazowe uplawy ... za tydzien ide do gina niech mnie na spokojnie pooglada i stwierdzi czy wsio ok - moze da zgode na maly seks bo juz oboje usychamy !!!
 
Do góry