reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Sprawy socjalne i urzedowe w Irlandii

no wlasnie nie przekraczamu a przyslali nam ze nie pobieramy zadnych swiadczen z socjala i dupa:(wiec sie zastanawialam o co kaman:(i co mam teraz zrobic wyslac jeszce raz czy jak:(bez sensu to wszystko
jeśli nie dostajecie żadnych świadczeń z sociala to niestety wam się nie należy.
oprócz limitu dochodów musisz pobierac cokolwiek z sociala(w liście który dostałaś na pewno na samym dole miałaś listę co możesz pobierac,żeby przyznali Ci back to school).
tak jak pisze asienka wystarczyłby chociaż Fis.
 
reklama
Dlatego też ja wysyłam formę ale i tak nie liczę na BtS:sorry2:Mam only MC,FIS-a niet:no:Choć P nie zarabia wiele to jednak o 6E za dużo na FIS:crazy:
Ale MartaF,zdaje się w zeszłym roku starała się o BtS,nie mając FIS i dostała:tak:Dobrze pamiętam?Marta miałaś jakieś inne świadczenia?
 
ja nie miałam fis w tamtym roku tichonku i dostałam,jeśli wasze dochody są mniejsze niż podane u nich to każdemu sie należy,miałam tylko MC
 
Ostatnia edycja:
Ano właśnie,bądź tu mądry i pisz wiersze!!!:dry:Jedni nie mają FIS,maja mały dochód i dostają BtS,inni FIS mają i nie dostają BtS.Wychodzi na to,że trza złożyć,na nic nie liczyć a w razie czego być mile zaskoczonym:sorry2::-D
 
nam ostatecznie juz przyznali ten FIS nieszczesny:blink:z tym ze z wyrownaniem dopiero od konca dodatkowego macierzynskiego...Dobre i to :tak::-)
 
Czesc kochane dziewczyny mam pytanie na temat zjazdu do polski planujemy zjechac za jakies 2 miesiace poniewaz moj maz psychicznie nie wytrzymuje w pracy i chcialabym sie dowiedziec bo maz sam sie bedzie zwalniac czy moze wiecie czy w przyslugowalby mu zasilek bezrobotne tutaj a jak tak czy moglby przekierowac do polski go dziewczyny jesli cos wiecie piszcie na priva w razie co tutaj jeszcez pisze adres maila zakrza18@interia.pl
 
reklama
Mam pytanie to dofinansowanie na olej to dostaja tylko osoby które sa na socjalu??
gdzie moge znaleźć formularz??i jakie są wymagania??
 
Do góry