reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Sprawy socjalne i urzedowe w Irlandii

Tichonek-generalnie do ambasady umawiasz się on line(na konkretną godzinę i dzień)ze sobą musisz wziąć męża,syna(nie wiem po kiego grzyba,ale pysio swój im pokazać musi:/),paszport stary i dwie fotki...no i kaske na paszport oczywiście.Na dole w holu pan"portier"daje Ci formularz na nowy paszport,na górze go wypełniacie,podchodzicie do jednego z dwóch okienek po prawej str.pani przyjmuje dokumenty,pokazujecie dowodziki,stempluje aplikację,wysyła Was do okienka po lewej z kwitkiem do zapłaty...po ok 2tygodniach już paszporcik do odbioru:)))i ot cała filozofia:)
 
reklama
tichonek obok ambasady jest polski fotograf:tak:na góre:-)ja na dzieciaków paszporty czekałam miesiąc bo oni do PL wnioski wysyłają:tak:i potrzebne jest jedno zdjęcie:tak:
 
Tichonku jak powiesz fotografowi, że to do polskiego paszportu to powinien wiedzieć, żeby uszka było widać, żeby cienia nie było, żeby buzia zamknięta itd, a dla Matta paszport od razu robicie? Do odbioru wystarczy jedno, ale do złożenia musicie być oboje
 
reklama
Lubiczanko no właśnie dlatego pytam bo Matta nie będę ciągła do fotografa tylko będzie miał foto home made:-DAle wiem,że ze zdjęciami do polskich paszportów bywa różnie i nie wiem czy takie domowej roboty przejdą:sorry2:
 
Do góry