reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Sprawy socjalne i urzedowe w Irlandii

karolcia dostanie tylko CHB na siebie,ale może się przecież starać o FIS,tzn.jej mąż:tak:Być może mają niskie dochody i jak się dzidziuś pojawi to będą "się łapać" na FIS:tak:
karolcia spróbuj:tak:Tak samo możesz spróbować z Medical Card lub GP Card:tak:
Ja w takiej samej sytuacji jestem jak Ty,mam CHB i MC,na FIS niestety się nie łapiemy ale może jak się drugi dzidziuś urodzi:sorry:Spróbujemy:tak:
 
reklama
tichonku napewno sie załapiecie, my tez tak mieliśmy a jak urodziłam antka od razu dostalismy bez problemu:tak:
ja wysyłałam do child benefit i zapłaciłam za znaczek:sorry:
 
kurcze to mam nadzieje ze moj free post dojdzie do chb bo jak wszystkie placilyscie a mi pan powiedzial ze to za free jest
juz nic nie rozumiem:confused2::confused2:
 
reklama
Do góry