reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Sprawy socjalne i urzedowe w Irlandii

wiem , że wyskakuje jak filip z konopii:sorry2::zawstydzona/y: hania dopiero miesiac chodzi do przedszkola , a ja już o szkołe pytam:blink: no wiec kiedy nalezy zapisac dziecko do szkoly wybranej przez nas , zeby nie zabraklo miejsc ?
 
reklama
wiem , że wyskakuje jak filip z konopii:sorry2::zawstydzona/y: hania dopiero miesiac chodzi do przedszkola , a ja już o szkołe pytam:blink: no wiec kiedy nalezy zapisac dziecko do szkoly wybranej przez nas , zeby nie zabraklo miejsc ?
Już możesz ją zapisać:tak:Możesz se dziecko nawet zaraz po urodzeniu zapisać a słyszałam o przypadkach,w których jeszcze w ciąży mama była a już szła pociechę do szkoły zapisać:sorry2:
 
sandrulińska tak jak Tichonek mówi,możesz już...a nawet musisz już.
Ja zapisałam Antka w grudniu 2009 i już nie było miejsc...był na liście rezerwowej i fakt,że go później przyjeli ,powiadomili nas o tym w czerwcu dopiero,ale my już zdecydowaliśmy się na inną szkołę.
Koleżanka za to zapisała w sierpniu 2009 i jej dziecko się dostało.
 
najlepiej popytac kolezanek,ktore maja dzieci w wieku szkolnym i sie dowiedziec:)zalezy tez gdzie chcesz zapisac....znaczy sie gdzie mieszkasz:)ja zapisalam do szkoly ,do ktorej bede musiala dowozic ,ale ja bylam bardzo zadowolona ,wiec tam zapiasalam...chociaz szkole mam niedaleko:)
 
reklama
super,że poruszyłyście ten temat bo przynajmniej ruszę się i zapiszę małą.
nie sądziłam,że z zapisaniem dziecka do szkoły trzeba aż tak czas wyprzedzac.
ale to wszędzie tak jest??czy tylko w większych miastach??
bo ja mieszkam w miasteczku i nie wiem czy jak nie pójdę to mnie nie wyśmieją :sorry2:
 
Do góry