reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Sprawy socjalne i urzedowe w Irlandii

Właśnie też tak myślałam,że młody przynajmniej będzie miał kontakt z dziećmi:tak:i zawsze trochę się nauczy(choćby przez zabawę):happy:.A te obawy to chyba faktycznie wynikają bardziej z mojej mamusinej nadopiekuńczości:-D.Ale co tu się dziwić,skoro jestem z nim dzień i noc od ponad 3 lat...I jak ja przeżyję to rozstanie:szok::sad::-D:-D
Jak przeżyjesz? Będziesz wylewac nam smutki w rękaw a Radzio będzie się świetnie bawił bez mamci ;-):-D
Damy radę!
 
reklama
A Ty jeszcze nie śpisz?:szok:Ja zaraz zmykam:tak:
Będę,będę Wam truć jaka to jestem nieszczęśliwa:-D.A najlepiej jakbym se drugie sprawiła:laugh2:,nie miałabym czasu na rozczulanie się nad pierworodnym:tak:,a tak na prawdę to chyba bardziej sama nad sobą się będę rozczulać:eek::-D
Dobra lecę,bo mój mąż twierdzi,że jak mnie nie ma w łóżku to on spać nie może:happy:.Buahahaha:laugh2::-D....dobre,dobre!Tylko ciekawe co oznaczają te dzikie dźwięki typu:chrrry,chrrru:eek:dobiegające zza ściany?Na pewno,biedak nie może zasnąć i tak sobie z nudów chrząka:-D:-D:-D
 
Nie no już lece do wyra.
M siedzi na laptopie obok i siebie tak nawzajem wyganiamy,kto pierwszy ma podnieśc pupę z krzesła :-D
A idę już.
Agusiek może Twój jakiś film akcji ogląda :-D:-D
To może namów go na drugie bobo teraz.Zobacz jaką masz wymówkę.Syn wam dorośleje,do szkoły za niedługo,potrzeba świeżej krwi w rodzinie.

Off top jakich mało :zawstydzona/y:
No ale żeby nie offowac to powiem tyle,że ja tylko czekam na telefon z przedszkola :eek::cool2:
 
Hej kobitki co do tych przedszkoli to moj synalo wlasnie chodzi na 3,5 godz i dzieci irl moich kolezanek nianiek ktore maja 3 lataka tez chodza do takich przedszkoli czyli na 3 godz jeden to nawet chodzi tylko 3 dni.wiec nie sluchajcie babek bo was wkrecaja.
a co do szkoly ja zapisalam syna juz rok temu i od wrzesnia idzie do szkoly:) Agusik tez sie obawialam jak to bedzie ale jest rewelacja jak mlody przez tydz darl sie i plakal ze go chcemy zostawic teraz jest super nawet juz buzi mi nie chce dawac tylko mowi mama juz idz:-)ja dlatego chce poslac go tak wczesnie zeby zapoznal sie z jezykiem i powiem wam rezultaty sa znakomite -moj syn zna kolory po ang za to po pl nie za b heeeeeeeee.a co do szkoly wydaje mi sie ze takie 4 latki to szybciej zaakceptuja dziecko ktore nie za b zna jezyk niz starsze dzieci
 
Hejo mamuśki
Anineczka i jak tam wędrówka po przedszkolach?

My zapisaliśmy Eryka, idzie od 19 października, bo wtedy juz bedziemy mieszkac na nowym osiedlu, bedzie chodził do montessori od 9-12:30 za 80e tygodniowo, a od stycznia własnie te darmowe godziny
My w sumie dom wybralismy ze wzg na przedszkole, bo było cięzko znalesc i tylko to jedno było fajne i blisko domu bo 5 minut na nogach :tak:
jak sie przeprowadzimy to bedziemy szukac szkoły
ale to mówicie ze obowiązek jest od 6 lat? nie od 5?
 
Tak jest,od 6 roku ustawowo, ale chcesz posylasz wczesniej .
Ja tez w poniedzialek wyruszam na szukanie przedszkola ale dopiero od wrzesnia.Kurcze czym tu siekierowac zeby przedszkole bylo fajne? Jedno wiem ze mam omijac z daleka, a to dzieki temu ze moj J robil zdjecia na otwarciu.Przedszkole ladne, bo nowe, ale polozone miedzy osiedlami Trawlersow i w dodatku wlasnie sami trawlersi , cyganie i czarni.Woow dac dziecie do takiego przedszkola to nowych umiejetnosci sie nauczy:eek:
 
No,kurczę biola,dokładnie z tymi przedszkolami to jak każdemu się podoba:tak:.Robią co chcą.A do szkoły raczej młodego poślę,też sądzę,że się szybciej się takie małe dziecko zaklimatyzuje:happy:.Będziemy szukać w najbliższym czasie szkoły:tak:
 
Teraz powinnam zatańczyc z radości.
Przyjęli go :cool2::cool2:
Ta ra ta ta.
W piątek mamy spotkanie,obejrzec sobie przedszkole i pogadac z szefową.
Czyli jednak się da! Byc uczciwym i iśc zgodnie z programem :tak:
 
reklama
Teraz powinnam zatańczyc z radości.
Przyjęli go :cool2::cool2:
Ta ra ta ta.
W piątek mamy spotkanie,obejrzec sobie przedszkole i pogadac z szefową.
Czyli jednak się da! Byc uczciwym i iśc zgodnie z programem :tak:
No to super!:-D:-D:tak:Czyli jednak się da!Będziemy się dzielić od stycznia obawami i chwalić postępami synów:happy:
 
Do góry