reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Spotkanie Wrocławianek

reklama
Dziewczyny ja pasuję......niestety ale wyszły inne plany.....przepraszam Was....ale myślę, że beze mnie spotkanie też się uda...Emalia też nie może....także innym razem ....
 
mam nadzieję, że spotkanie się udało:-D:-D, szkoda, że nie mogłam dotrzeć:-(, dobrze, że nie stanęło na tej Koronie, bo najbardziej nią zainteresowane nie dotarły:-p:-p
 
Nie dotarły bo nie było w Koronie;)Nie no żartuję ale u mnie zmiana planów nastąpiła...niestety tak to już jest......
 
Wiem ale nie mogłam jechać....sprawy rodzinne nie pozwoliły....a powiem Ci, że byłam już naszykowana do wyjścia!!!!Dobrze, że nie cofnęli mnie z drogi...a Emalia ma bidulka złe wyniki więc nie mogła jechać;(
 
Piszę tutaj żebyście od razu widziały obie odpowiedź. Ok, czyli helios o 17:15, do Magdy napisałam sms. czyli idziemy na śniadanie do łóżka? Co do godziny to może jak byśmy chciały chwile pogadać to może 16:30-16:45?
 
reklama
Do góry