reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Spotkanie Wrocławianek

reklama
Ja przed świętami odpadam :( Jedyne wolne to wtorek, środa, czwartek w tym tygodniu ale mam juz plany a w przyszly poniedziałek najprawdopodobniej jedziemy do moich rodziców.
 
Ja przed świętami też raczej odpadam. Pracuję we wtorki, środy, czwartki, a nie mamy jeszcze wszystkich prezentów:(
Ale po Nowym Roku to super pomysł:) Z dziećmi czy bez to się dogada:p
 
Ja przed świętami też raczej odpadam. Pracuję we wtorki, środy, czwartki, a nie mamy jeszcze wszystkich prezentów:(
Ale po Nowym Roku to super pomysł:) Z dziećmi czy bez to się dogada:p

U mnie wchodzi bez dziecka tylko w grę;)Bo ja małej nie zabiorę sama do wro:)
 
ja też się pisze po nowym roku ale raczej z Janem, bo nie mam go z kim zostawić. Chyba ,że moja mama będzie miała wolne to wtedy na 3-4 godzinki mogę się wyrwac.
 
Miałam inną wizję spotkania same mamuśki np sobota ok 18-19 na piwku czy winku:)Chyba nam się też coś należy??:)
 
reklama
Dziewczyny macie może czas w środe, czwartek lub piątek?? Może byśmy sie na jakąś kawkę umówiły? :) co wy na to?
Jak ktoś ma ochotę to my jutro tak w granicach południa mykamy do aquaparku.
 
Do góry