reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Spotkanie Wrocławianek

reklama
Właśnie jestem w kontakcie z leną. I namawiam ją na ten Grunwald, bo się uparły dziewczyny na tą Koronę:pPPP
Jak coś ostatecznie ustalimy to napiszę. Magda a dla Ciebie nie ma znaczenia o której się spotkamy tak do południa?
 
Wiecie co ja się poddaję:-D:-D:-D:-D

Tylko w Galerii mało jest dziecięcych sklepów, tam są tylko z ciuchami, a fajnie jest pooglądać takie pierdółki:-)

Mi tylko powiedzcie gdzie i o której i się tam zjawię. Poinformuję też hefi. Do gosiagro napisałam sms-a, ale nie wiem czy będzie.
 
:-Dhahaha
to moze o 12 bo na 11 sie chyba nie wyrobimy czy wyrobimy a gdzie? i tu dylemat ? chcemy cos ogladać i kupować? to wtedy grunwald a jeżeli idziemy na lody :-Dposiedzieć i pogadać to moze być dominikańska.
 
Ja tam bym wolała i posiedzieć i pooglądać:p

Lena czemu Grunwald masz daleko? Jedziesz tylko kawałek dalej niż do Korony, tą samą trasą.
 
reklama
Do góry