reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Spotkanie w Bydgoszczy ZAPRASZAMY!

Hej, hej.... jestem..... jak dobrze doczytałam to spotkanie bez dzieci a ja w tym tygodniu mam wolne i siedze z dzieckiem, pizza odpada bo to środa popielcowa jak dobrze dni rozszyfrowałam a i środowe spotkanie foto może mnie wykluczyć. Tak więc czekam spokojnie co ustalicie i w ostatniej chwili dam znać bo duzo niewiadomych u mnie!
 
reklama
No niiie,Iza my tu dla Ciebie a Ty co:-(?????????

To co robimy??? Focus,sroda,pizza hut 17,18 sta??? Za duzo to nas nie bedzie:-(....
 
Słuchajcie możemy to przełożyć przecież na wtorek albo czwartek - środa była rzucona ot tak. Iza Martyna do Babci i po kłopocie :D
 
Mi tam caly tydzien pasuje,ja sie dostosuje,tylko prosze o konkret bo za duzo czasu nie mamy;-)...JJ wczesniej wspomniala ze odpada jej wtorek i czwartek;-) wiec jak???
 
Może i bym dala rade w srode ale tak jak pisalam to dzień postny wiec patrzec na pizze to będą dla mnie tortury :cool2: Co do Martynki to była u babci cały tydzień więc nie moge przeginać! Jak będzie spotkanie foto to bym uciekła przed 19stą ;-)
Wtorek i czwartek odpada.
 
Wiecie co ja się obawiam że jak zaczniemy kombinować to do spotkania nie dojdzie:crazy: Nigdy nie ma trakiego terminu żeby wszystkim pasowało. Co do wyjścia wczesnego to ja też będe mykać koło 19 bo chłopaki trochę panikują jak mnie nie ma wieczorem :-(
 
To zostawmy tę srodę.
Iza przecież możesz pizze wegetariańską zamówić i masz postne danie :-D

Ja będę o 17-tej czekać przed Pizza Hut w Focusie, kto będzie miał ochotę ten się dołaczy - mam nadzieję, że nie będę sama :eek:
 
reklama
Izka ja też staram się postu trzymać, ale jak zostanie pizza to wegetariańska i będzie mój jeden syty posiłek, kawa też się jakaś znajdzie, w focusie jest np. sowa i grycan ;) Ja nadal podtrzymuję, że powinnam być, chyba że coś wypadnie.
 
Do góry