reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Spotkanie w Bydgoszczy ZAPRASZAMY!

Te z was , które nie mogą niech puszczą info wśród swoich koleżanek. Szkoda by było gdyby wszystkie miejsca nie zostały wykorzystane.
 
reklama
Mnie też ta godzina średnio pasuje (czasami chodzimy na Mszę tam gdzie Madziara :-)), ale wstępnie zgłaszam swoją obecność z moją trójeczką: 4,5 roku, 2,5 roku i 4 miesiące
 
Bestyja a czy mogłabyś podać temat spotkania? To na pewno ułatwiłoby zaproszenie znajomych :) Poza tym mam jeszcze takie pytania: co z odpłatnością za dzieci - piszesz tylko o miejscach dla dorosłych; rozumiem, że po spotkaniu można tam posiedzieć i pogadać a dzieci mają czym się zając; no i czy jest tak możliwość kupienia czegoś do picia czy przynieść swoje - bo wiadomo jak to z dziećmi :)

Dla ułatwienia podaję listę dziewczyn, które do tej pory się zgłosiły:
Kasiad + 1 dziecko
Soppana + 2 dzieci
arabella + 3 dzieci
Elwirek29 + 2 dzieci
olamala
 
Ostatnia edycja:
Bestyja a czy mogłabyś podać temat spotkania? To na pewno ułatwiłoby zaproszenie znajomych :) Poza tym mam jeszcze takie pytania: co z odpłatnością za dzieci - piszesz tylko o miejscach dla dorosłych; rozumiem, że po spotkaniu można tam posiedzieć i pogadać a dzieci mają czym się zając; no i czy jest tak możliwość kupienia czegoś do picia czy przynieść swoje - bo wiadomo jak to z dziećmi :)
Dzięki za liste.
Temat spotkania jeszcze jest ustalamy , w poniedziałek / wtorek będe miała odpowiedź , kto z 3 osób może poprowadzić zajecia.
Wy nic nie płacicie za spotkania a na czas wykładu dziecmi zajmie się pedagog-animator. Poczestunek zapewniamy :tak: a swoje (dla dzieci) i tak można przyniesć.
 
Ja piszę się bardzo bardzo chętnie
2 osoby dorosłe i 2 dzieci 3 letnich (plus lokatorka mojego brzuszka ;-)
Tylko, że ja piszę tylko na czerwcówkach, a nie na "bydgoszczankach", ale mam nadzieję, że to nie szkodzi i, że mnie nie wyrzucicie :-)
 
reklama
Do góry