reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

spotkania majówek

Takie miałabym do Was bezpośrednie pociągi :-) Mam nadzieję, że nie będzie opóźnień. Wszystko jedno którym bym przyjechała. Bardzo wygodny jest ten INTERREGIO (zielony). Ale TLK, też są ok. Jak widzicie jadę tylko 1,5 godzinki i pociągi są dość często, więc tylko czekam na wiadomość w który mam się załadować :-D

Łódź Fabryczna
Warszawa Centralna
odj. 08:54
przyj. 10:30
tlk_pic.gif
tlk_pic.gif


Łódź Fabryczna
Warszawa Centralna
odj. 10:54
przyj. 12:30
tlk_pic.gif
tlk_pic.gif


Łódź Fabryczna
Warszawa Centralna
odj. 11:34
przyj. 13:10
ir_pic.gif


Łódź Fabryczna
Warszawa Centralna
odj. 12:54
przyj. 14:30
tlk_pic.gif


Powrót mam 14:55 lub 15:20 lub 17:20, więc też nie byłoby problemu :)
tlk_pic.gif
 
Ostatnia edycja:
reklama
Afilijacja, ten drugi wygląda najlepiej chyba- i dla Ciebie, zebyś nie musiała wstawać skoro świt i dla nas- na taki popołudniowy lunchyk;-) Ale to moje zdanie... mam nadzieję że jutro za rana wypowiedzą się nasze warszawskie skowronki, bo o tej porze to już chyba większość się zmyła:-)
 
ja to bardziej jak sowa niz skowronek...
interregio jest tansze o prawie polowe od pospiechow i tlk.
dla mnie niedziela ok. ustalmy tylko godzine. i rozumiem ze ja odbieram afiliacje z dworca?:)
 
Myślę że jeśli chodzi o godzinę naszego spotkania, to mozemy dostosować się do Afiliacji właśnie- żeby ją zabrać i dotrzeć do miejsca gdzie się widizmy... Tylko chyba nadal takowego nie ustaliłyśmy;-)
 
To może przyjadę tym Inerregio, skoro jest tańszy, a na centralnym jest tylko 40 min. później od tego drugiego pociągu, o którym mówiła JustMe5? Bedę w Wawie o 13:10, co wy na to? Możecie się umówić wcześniej, jak chcecie, ja najwyżej dołączę :-)
Nataliak, byłabym niezmiernie wdzięczna za pomoc w dotarciu na miejsce :-) To przy okazji, jeśli nie wysłałaś jeszcze tej sukienki, to może w niedzielę ją zabiorę?
 
jak w Tarasach to widzę dwie opcje:
Rusticoni przy lodowisku na -1 na pizze albo makaron
albo Coffe Heaven na 1 piętrze (nie to przy wejściu bo tu zawsze dużo ludzi) na kanapkę/kawkę/koktajl.
Ew. Akashia ale tam mamy strasznie ograniczony wybór (to susharnia:) reszta to niestety barówy a'la Mc Donald.

Ewentualnie dla mnie też ok. jest Chmielna czy Nowy Świat (szybko przejadę tramwajem) lub Nowogrodzka na tyłach Marriottu.
 
reklama
Jeśli chodzi o "włoszczyznę" to ja jestem jak najbardziej na TAK:-) i nie będziemy się przedzierać wówczas przez zaspy......... To o której startujemy?
 
Do góry