reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

spotkania majówek

reklama
A dlaczego sie zastanawiacie, czy jest sens? Dzieci posiedza chwile z nami, potem mozna isc do tej sali zabaw, albo moze na spacer? Akurat pomyslalam o kbabie, o ktorym afi ostatnio pisala :-D damy rade :-)
 
A dlaczego sie zastanawiacie, czy jest sens? Dzieci posiedza chwile z nami, potem mozna isc do tej sali zabaw, albo moze na spacer? Akurat pomyslalam o kbabie, o ktorym afi ostatnio pisala :-D damy rade :-)
Dlatego właśnie,że z dziećmi.Bez dzieci w ogóle bym się nie zastanawiała.
Nadia nie posiedzi nawet 3 sekund przy stoliku:no::szok: To nie ten typ:-(kebab akurat nie dla mnie:-(,zapach tego mięsa mnie odrzuca (ale to tylko ja tak mam,więc proszę się mną nie sugerować),no nic jeszcze mam cały dzień na zastanawianie...
 
dziewczyny to spotkanko jest w manu o 12 tak w zarłodajni?
ja bede mam numer do oleski to do niej zadzwonie :)
bo za odz jedziemy do łodzi i nie bede tam miwec netu jak by cos sie zmieniło to napszcie mi smska numer jest w grupie
z góry dziekuje :)
 
A dlaczego sie zastanawiacie, czy jest sens? Dzieci posiedza chwile z nami, potem mozna isc do tej sali zabaw, albo moze na spacer? Akurat pomyslalam o kbabie, o ktorym afi ostatnio pisala :-D damy rade :-)

zatanawiam sie bo jak wiekszosc bez dzieci to raczej nie bedzie Wam sie chcialo siedziec w salio zabaw:-pa znowu pzry stolikach jak napisala Agnieszka nasze dzieci nie usiedza tak jak kiedys.

jeszcze pomysle....nie ukrywam ze mambardzo ochote na spotkanko:tak:
mozezdieci komus podrzucimy/zostawimy...
 
Agulam, jak się boisz sama jeździć poi Łodzi to podjedź pod Matkę Polkę, albo obok na parking Carrefoura, a ja po ciebie podjadę:)
 
Dziewczyny ja odpuszczam,na 90% nie przyjadę.Umęczę się tylko z Nadią,nawet kawy spokojnie nie wypije.Myślę,że będzie jeszcze okazja się spotkać albo same kobitki lub z dziećmi (wtedy się im zorganizuje czas).Gdyby coś się zmieniło,to napiszę.Życzę miłego spotkanka,bardzo żałuję,że mnie nie będzie,ale czasami nie da rady nic zrobić,choćby się chciało,siła wyższa.
 
reklama
ooooo ooo niezly pomysl....my juz od dzisiaj jestesmy Wolni ...tata w dordze do IT a my jeszcze tydzien w Krakowie. Park jordana ale konkretnie gdzie....duzy plac zabaw czy ten mniejszy zacieniony? oby njie bylo takiej parowy jak dzisiaj
 
Do góry